Skocz do zawartości

Animation: Two Glowing Lights


Pinionist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plastyczność i otoczenie całkiem ok, chociaż troszkę za monotonnie i to niezmieniające się światło w tle...

 

Główne zarzuty mam do ruchu światełek, które po prostu mnie nie przekonują, nie są ani przekonująco zrywane (z szumikiem), ani płynne i majestatyczne... Na mój gust wyszły sztuczno/nijako.

 

Ale jakby nie było bardzo miła wprawka warsztatowa. :)

 

 

PS. Co za rodzice... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, zgadzam sie co do ruchu swiatelek, ze mozna byloby je troche jeszcze poruszac wlasnie z takim szumikiem. Nastepnym razem.

 

Manysh Trafo - co masz dokladnie na mysli jesli chodzi o jakosc? Wiesz, ze to jest kompresowane? Ze original jest czysciutki jak lza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że takie płaskie to wyszło.... jakby poruszały się tylko w osi x i y... a mogły by podlecieć na chwilkę bliżej widza...

ale plasycznie bardzo sympatyczne... :) Co do kopulacji to leru masz rację... trochę wibracji by się przydało... w końcu to taki punkt kulminacyjny.. myślę że nawet moglo by sie kilka drobinek świecących z tego połączenia oderwać... to by dodało jeszcze smaczku... bo to tak oszczędne że smaczków potrzeba dużo aby to uatrakcyjnić...

ale spoko... jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności