Skocz do zawartości

max 2013 - radeon 6770 i nitrous nie współpracują


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś miał problemem z nitrous'em w maxie 2013 ? Nie wiem jak jest z innymi kartami ale mam 2 kompy z radeonem 6770 i na maxie 2012 vieporty śmigajły super pod nitrousem a już w 2013 jest totalna porażka - wszystko się tnie i chodzi kilka razy wolniej. Ktoś ma jakieś pomysły co z tym zrobić poza wymiany karty graficznej ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pociesze cię ja smigam na 6870 i mam to samo niestety max 2013 to jak na razie same niedociagniecia szybko wróciłem do 2012 i z opini moich znajomych nawet z dedykowanymi nvidiami tęz sa takie patenty. Take nie jesteś odosobniony poprostu nalezy wrócic do sprawdzonej 2012. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam ten sam problem śmigam na 6770 również i też podczas zmiany z np vertex na edge albo inne funkcje trwa to około 1,5 sekundy. Mierzyłem stoperem nie no żart ale trwa to niby chwile ale zbyt długo by szybko i efektywnie pracować w maxie. Jak widać radeony nie zawsze są takie fajne jak by sie wydawało. Nic nie poradzimy. Jak ktoś znajdzie jakiś sposób na to pisać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ten program jest dedykowany tylko dla nvidia skoro nawet mental ma dopisek nvidia takze moze poprostu my jesteśmy przedpotopowi. Własnie odpaliłem maxa na nowym kompie i moge was pocieszyc 2013 tnie sie nawet z takim kombajnem jak radek 7970 , troche ciezko to zrozumiec bo podobno miałbyc bardziej dopracowany od nitrousa w 2012, takze albo nalezy poczekac na jakies sensowne SP do maxa albo sie przesiaść na geforce ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiac to na razie niczym mnie 2013 nie poraził od groma plaginów na nim nie działa bo firmy nie nadgoniły jeszcze z produktami. A tak przez czysta ciekawośc to co cie tak bardzo ciagnie do tej niedoróbki ;) ?

PS A to chyba tłumaczy wszytko beznazwy2sh.jpg

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, doszedłem o co kaman.

Chodzi o to że nitrous w 2013 czyta mapy w rozmiarach oryginalnych bez skalowania wielkości (jak to pewnie było w 2012) Przestawia się to skryptem czy komendą którą trzeba wkleić w oknie poleceń na dole. Po wklejeniu:

"NitrousGraphicsManager.SetTextureSizeLimit 1024 true"

Wszystkie większe mapy podczas wyświetlania będzie ucinało do rozdziałki 1024. I to załatwia sprawę.

 

Szkoda tylko straconego czasu i nerwów, jakby nie można było tego zrobić w standardzie jak to było w 2012.

 

p.s. ;)

Sprzedam kartę Sapphire Radeon 6770 kilkumiesięczną, na gwarancji.

330 pln + wysyłka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności