Skocz do zawartości

pewien problem


kris

Rekomendowane odpowiedzi

po formatowaniu dysku zainstalowalem maxa 4 ,instalacja bez problemu

wiec uruchamiam ,autoryzuje,i tu problem uruchamia sie bardzo wolno moze 10 min i jest ,wylacza sie rownie dlugo inne programy uruchamiaja sie ok.

jesli przerywam te mozolne proby resetujac kompa to po uruchomieniu ponownym przed zalaczeniem sie win XP

pojawia sie komunikat \"disc boot failure insert system ....\" c-dilla jest juz zainstalowana, do tej pory formatowalem juz pare razy dysc instalowalem maxa i win xp z moich plyt i bylo zawsze ok.

licze na was pomocy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem czy to jest powodem problemu ale możesz spróbować usunąć Cdille i uruchomić ponownie max\'a... zautoryzować i powinno chodzić...

Jeżeli to nie jest przyczyną problemu spróbuj odinstalować max\'a i zainstalowac ponownie... skoro wszystkie inne programy chodzą :D

powodzenia i pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odpalić maxa na winxp, czeba mieć nową c-dillę, ale skoro już kilka razy formatowałeś. Spróbuj sformatować dysk, zainstaluj winde i od razu maxa, a nie inne programy. Może instalujesz wcześniej jakiś program, który potem coś pieprzy. Nie wiem co może być - z kompem dziwne akcje się dzieją - u mnie np. windows 98 raz na ok. 10 razy nie chce się odpalić :) Regularnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności