Skocz do zawartości

Plugin do robienia frontów meblowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich i mam pytanie czy ktos zna jakis sensowny plugin lub skrypt do robienia frontów meblowych działajacy pod maxem 2012. miałem cos takiego swojego czasu pod maxa 2009 ale sprawdziłem i tamten produkt nie działa pod poznijszymi wersjami a równoczesnie firma nic nie wprowadziła nowego. Z góry dzieki za odpowiedzi :)

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chodzi dokładnie o fronty szafek tekstury to sobie człowiek porobi sam bez problemu zreszta fronty tez ale nie zawsze mam czas aby sie bawić w modelowanie akurat frontów a stary plagin to Furniture Panels v2.2a plug-ins jest dostepny za darmo http://www.turbosquid.com/FullPreview/Index.cfm/ID/538695 ponoć działa jeszcze z 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy miesiace temu jeszcze nie było a to co było wczesniej zamieszczone ze ma działsc na 2010 nie chodziło na nim takze zaraz sam sprawdze czy ten bedzie działał bo byłem do niego przyzwyczajony;)

Niestety sciagnołem i nie działa na 3ds max designe 2012 widze ze jest to samo co było z wersja tego pluginu 2,2 był deklarowany na 2010 i nie ruszał na nim takze jak ktos cos jeszcze zna i moze polecic to będę wdzieczny ;)

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności