Skocz do zawartości

C4D plus RealFlow


RobUk

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy temat na forum ;)

 

W moich ostatnich walkach z płynami napotkałem na kilka problemów, poszukuję w związku z tym nieco informacji na temat tworzenia obiektów wodopodobnych, ich parametrów dla RF żeby po załadowaniu do C4D uzyskać relistyczny efekt np przelewania itd.

 

Głównie potrzebna mi informacja jak ustalić poziom płynu w zbiorniku. Podczas symulacji którą zrobiłem płyn leje się i leje a w zbiorniku nie przybywa albo może przybywa ale poziom w stosunku do przelanego jest zdumiewająco niski.

 

Czy jest gdzieś parametr określający poziom emitowanego płynu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Widzę, że parę osób zaglądało ale niewielu zdecydowało się na odpowiedź. Muszę przyznać, że Po kilku dniach zabawy cokolwiek więcej wiem na temat softu. Trochę mozolnie idzie ale idzie. sporo trzeba poćwiczyć żeby uzyskać zadowalający efekt. Udało mi się wreszcie opanować napełnianie do poziomu jaki chciałem co wbrew pozorom nie jest takie proste i oczywiste ;)

W teorii, przygotowanie "Volume'u" o określonej objętości nie znaczy, że zbliżonej objętości obiekt wogóle się wypełni :) i trzeba znacznie większy "Volume" ustawić niż się mozna spodziewać :) Magiczny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności