Skocz do zawartości

Brak krzywych w Curve Editor


PatriarCHa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Tworząc animację, jeden z obiektów po prostu ma się przewrócić, tworzę taką animację tego obiektu polegającą tylko i wyłącznie na rotacji i gdy wchodzę do Curve Editora w prawdzie podświetla się sekcja Rotation jako aktywna dla tego obiektu ale żadnej krzywej nie widać którą mógłbym zmieniać. Gdy na tym samym obiekcie dokonam np. przesunięcia, wtedy już normalnie widać te krzywe. Gdy stworzyłem testowego boxa, zrobiłem na nim rotacje, przesunięcie i skalowanie, to do wszystkich 3 czynności pokazały się krzywe. Korzystam z MAX'a 2012, pytanie moje brzmi oczywiście, co uczynić aby przy rotowaniu obiektu który ma się po prostu przewrócić, pokazały się krzywe w Curve Editorze.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

PS: korzystałem z szukajki, niestety nie odnalazłem niczego co by pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Metoda uniwersalna prymitywna acz genialna przy dziwnych błędach - jak Ci na boxie działa bez zarzutu to attachem dodaj trefny obiekt do tego box'a a potem box usuń. Potem wystarczy ustawić odpowiednio pivota i powinno śmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale w swojej frustracji rozwikłałem tę zagadkę. Otóż musiałem kliknąć prawym i wybrać Assign Controler i ręcznie dodać Euler XYZ, tylko dlaczego skoro do całęj reszty obiektów dodaje się automatycznie. Czary i magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności