Skocz do zawartości

PC : do i7-3820 zestawić płytę i grafikę-max do 3600zł


Gość niv83

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniam sprzęt. Zdecydowałam się procesor ITELA i7-3820, teraz zastanawiam się jaką dobrać do tego grafikę i płytę. Grafika na pewno któraś nVidia, w sklepie zaproponowali mi PCIex HP nVidia Quadro 4000 2048 MB DDR5 za ok 3tys a do tego płytę główną , X79 - w sumie za 4300zl. Mam wrażenie, że chciał mnie oszkapić ^_^ Kompa wykorzystuje głównie do renderingu wnętrz w v-ray'u pod 3dmaxem. Czy możecie mi doradzić coś bardziej ekonomicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej! Przyznam, że myślałam o GIGABYTE GF GTX 680 2048 MB DDR5, 256 bit. Który producent z GTX570: MSI GF GTX570 a może ASUS GF GTX 560Ti 1024 MB? Ogólnie to nie będzie komp do grania tylko do renderingu. Masz może propozycje na płyte główną? wydawania na nią 1300 uważam za przesadę. Przyznam się, że nie wiem czy opłaca się inwestowanie w płytę odnośnie renderingu - jaka jest tego ekonomia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cztery banki pamięci (nie wiem czy nie warto dołożyć trochę gotówki i nie pokusić się o coś z 8 bankami- bardziej przyszłościowe), po drugie cena- wg wyszukiwarki można tą płytę kupić za 790zł

w cenie ok 850 zł znajdziesz płytę intela z 8 bankami (inna sprawa to jak sie ta płyta sprawuje, tego nie wiem ale może jest tu ktoś co ma jakieś dzoświadczenie z płytami intela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności