Skocz do zawartości

Darmowe oprogramowanie Autodesku - pytanie


xKacp3R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak to jest z tym darmowym oprogramowaniem dla studentów Autodeska?Może mi ktoś wytłumaczyć na czym to polega? Interesuje mnie 3ds max. I czy te "darmowe" wersje są jakoś okrojone?

Coś mi się nie chcę wierzyć że program który kosztuje 20k,można mieć w legalny sposób za darmo:)

Nie mam zamiaru na nim zarabiać czy coś,po prostu chcę się na nim uczyć,a naprawdę nie chcę mi się bawić w jakieś cracki itd.

Skoro to jest dla studentów,a ja żadnym studentem nie jestem,nie będę ukrywać mam 14 lat,mogę jakoś to pobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mafida czy przypadkiem oni teraz nie weryfikują tego czy jesteś studentem , bo chłopak pisze ze ma 14 lat i nie jest w żaden sposób zarejestrowany jako student. A co do pytania jak to możliwe to jest to polityka firmy i wersja jest całkowita natomiast jak chcesz mieć ja na dłuższy czas to należy za nią zapłacić co prawda nie tyle co za komercyjna wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy rejestracji do wybrania jest albo liceum,albo jakiś uniwersytet,a ja chodzę do gimnazjum:)
Widać po nicku. Jeżeli nie ma Junior High school (nasze gimnazjum) to licencja cię nie dotyczy. Nie chcę cię namawiać do łamania prawa, ale z racji tego że masz 14 lat to i tak żadna podpisana przez ciebie umowa cywilno prawna jest nieważna więc wszystko jedno tak naprawdę;) W turmie cię nie zamkną;)

 

A student is an individual enrolled at a recognized degree-granting or certificate-granting educational institution for three (3) or more credit hours in a degree-granting or certificate granting education program or in a nine (9) month or longer certificate program, and upon request by Autodesk is able to provide proof of such enrollment.

 

W sumie to licea też się nie łapią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności