Skocz do zawartości

Odzyskiwanie tools'a z Recovered files


Patris

Rekomendowane odpowiedzi

Wywalił mi się dzisiaj Zbrush. Przyzwyczajona do poprzedniej wersji wchodzę w katalog Recovered Files a tam jest tylko plik w formacie zbr, a nie ma toolsa ztl. I moje pytanie, czy coś w tej nowej wersji 4R4 się zmieniło? Może to tylko pojedynczy przypadek, ale wolałabym wiedzieć na przyszłość jak odzyskać plik. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dokładnie, zawsze zapisywało sie zbr i ztl, a teraz tylko zbr , wiec się zdziwiłam, że skoro zbr to czemu nie ztl :-)), ze może cos powinnam gdzieś zmienić. No ale jak mówisz, że tak sie może zdarzyć, cóz pozostaje liczyć na szczęście przy nastepnym wywaleniu Zbrush'a. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nastał problem podobny, aczkolwiek poważniejszy. Gdy chce załadowac tool'a wyskakuje mi "error has been encountered while trying to load a tool"- nie mogę załadować żadnego pliku z zbrush'a 4R4. Błagam pomóżcie bo mam ochote sie posiekać....

Problem pojawił się, gdy chciałam wrzucić nowego brusha. Pomimo tego , że oczyściłam już katalog z niego to i tak nic nie pomogło!!!

 

Dodam tylko, że gdy próbowałam odpalić te pliki na innym kompie z 4R4 to tez nie chce sie odpalić :-((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no więc szperałam po necie i znalazłam rozwiązanie. Otóż aby otworzyć te pliki trzeba otworzyć Zbrush'a jako Administrator i wtedy działa. Dziwne, ale myślałam, że w Zbrush'u miałam uprawnienia administratora bo chyba przy instalacji było trzeba otwierać jako administrator, więc możliwe, że próba załadowania nowych brush'y cos przestawiła. Nie wiem. Niestety nie znam się na tym. We właściwościach ustawiłam, aby program uruchamiał się jako administartor i pytanie, czy tak powinno być, czy dobrze zrobiłam, bo już zwątpiłam, nie chce sobie jeszcze bardziej czegoś poprzestawiać.

 

Mafida nie chcial mi sie otworzyć żaden tool z 4R4, którą zainstalowałam w sierpniu. Tools'y zapisuję sobie krok po kroku, aby właśnie jak się wywali Zbrush :-) mieć jak najwięcej zmian zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności