Skocz do zawartości

Niby kino domowe :)


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to jedna z moich pierwszych prac po długim okresie przerwy z max\'em (około 2 lata). Wyrenderowane w brazilu ofcoz :D P.S. Nie patrzcie na projektor, on jest tylko dla picu zrobiony w około 2min :) P.S.2 może to kiedyś dokończe, jest jeszcze wiele do zrobienia: kable, amplituner, dvd oraz ogólna poprawa modeli (vide projektor), ale to już w WIP\'ie razem z lepszymi modelami lecz narazie czekam na mojego kompa bo ten obrazek to znalazłem gdzieś na dysku mojego starego ramola którego już nie używam (max ledwo działa) :). Jak Wam się podoba? Pozdrawiam, esbi

 

[Edited on 9-3-2003 by Esbi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiecie jak najlepiej zrobić kable? Bo ja robie tak: najpierw rysuje splajnem przekrój potem długość tego kabla i robie (chyba to się tak nazywa (ale rym :D)) loft. Może być? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie fajnie, o ile bedziesz kontynuowal, szkoda ze nie dales sufitu juz teraz.

Ale te tylne kolumny raczej nie sa prawidlowo rozmieszczone - (za wysoko takze) powinienes je odwrocic, aby \"patrzyly\" w strone ekranu czyli za glowa ogladajacego. Nie naginaj tak perspektywy bo to troche agresywnie wyglada - wnetrza ladnie wygladaja na dluzszych ogniskowych - po co pokazywac wszystkie 3 sciany jesli wszystko jest tragicznie znieksztalcone?!

Czekam na dalsze updejty

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o głosniki to zrobie je niżej ale ich kierunek jest dobry. To jest system 6.1 więc na tylnej ścianie jest jeszcze jeden głośnik. Muszę dorobić kanapę na środku. Jeśli chodzi o wyglą głośników to wzorowałem się na Tonsil Fenix które mają dokłasnie taki wygląd. Ale teraz będe musiał wszystkie robić raczej od nowa bo sobie kupuje inne :). Wszystkie poprawki zaczną się dopiero ok. Poniedziałku za tydzień. Mówcie co jeszcze poprawić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności