Skocz do zawartości

Kopiowanie pozycji, rotacji z jednego obiektu na drugi.


Temporal

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, moze glupie pytanie ale: czy da sie, skopiowac pozycje, rotacje z jednego obiektu na drugi? Pomyslalem ze mozna by tez kopiowac klucze animacji z jednego obiektu na drugi, ale tez nie widze takiej opcji. Ani na standardowym timelinie ani na graph editorze nie widze nigdzie opcji w stylu "copy" czy "clone".

 

Ogolnie to chodzi o to ze mam prosty szkielecik, i chce skopiowac prawa strone na lewa. O ile w bipedzie jest automatyczna funkcja na takie cos, to nie mam pojecia czym potraktowac bonsy by uzyskac to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Można zrobić Align jednego obiektu do drugiego. W menu można wybrać nie tylko "align position" ale także "align orientation" oraz "match scale". Nie rozumiem dokładnie co chcesz uzyskać, więc nie wiem, czy to rozwiązanie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Align to nie to, ale dzieki za checi.

 

Wsumie temat zalozony dosc dawno i w miedzyczasie znalazlem polowiczne rozwiazanie. W graph editorze, w "drzewku" mozna wejsc w dana transformacje jak rotation, posytion itp. i skopiowac calego tracka do innego obiektu. Z tego co wiem jednak nie da sie kopiowac pojedynczych kluczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności