Skocz do zawartości

Wydłużone linie od obiektu


Gość Vix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robiłem moje autko gdyż nagle skoczyło mi takie coś

47539857345183608523.jpg

Patrzałem i na początku, i na końcu, ale żadnych vertexów ani krawędzi tam nie ma. Jakieś pomysły na rozwiązanie tego dramatycznego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siatki za pięknej nie masz, więc faktycznie można by to ogólnie zacząć od nowa. Takie kreski których się nie da kliknąć mogą pochodzić od LookAt Constraint i to można wyłączyć żeby się nie wyświetlało. Ale nie sądzę, abyś miał u siebie LookAt Constr. bo i po co, chyba że coś przez przypadek klikałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zgodzę się, siatka za piękna nie jest ale tutaj się trochę bawiłem, poznawałem opcje. Ogólnie model z siatką wygląda tak:

05233993685496296649.jpg

 

Bacry, szkoda mi tak trochę zacząć od nowa, bynajmniej ten sam model. Tak szczerze to mój pierwszy taki poważny projekt. Oczywiście nie próżnowałem i zacząłem robić inny model. Właśnie jestem w trakcie robienia szyb i udoskonalania całokształtu samochodu. Z pewnością się pochwalę jak go zrobię ^ ^

 

numnah, nawet nie zdążyłem sprawdzić podanej przez Ciebie opcji ; d zrobiłem to w inny sposób. Dopiero teraz zauważyłem taką opcję, która się zwie "Remove Isolated Vertices". Chyba nie muszę tłumaczyć bo to wiadomo o co chodzi. Problem rozwiązany. Dzięki wszystkim za pomoc ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności