Skocz do zawartości

zoom selected + koncowka .jpg


rozpruwacz

Rekomendowane odpowiedzi

1. edytuje objekt.

jest to editable poly a nad nim turbosmooth

teraz jak nacisne "z" z selekcjonowanym polygonem, to zoomuje mi do tego polygonu wlasnie, CHYBA ZE "show end result" jest wlaczone (czyli widac efekt turbosmooth-a) to mi zoomuje do calego objektu, a nie do tego poly, ktos wie jak to zmienic?

 

2. jak renderuje cos i chce to zapisac, zawsze po nazwie musze dodac koncowke .jpg, nie da sie jakos wlaczyc by max zawsze jpg zachowywal? denerwuje mnie ciagle dopisywanie tyc h 3 liter %)

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Co do pierwszego - ja mam przypisany skrót klawiszowy do "show end result". Pracuję sobie normalnie na niższym poziomie, klikam w moim przypadku alt+e i mi się pokazuje końcowy efekt. Możesz też taki myk zastosować, nawet jeżeli dłubiesz na turbosmoothu. Jesteś w editable poly, zaznaczasz sobie interesujący Cię polygon, klikasz "z", potem alt+e czy cokolwiek tam sobie wymyśliłeś wcześniej i jedziesz.

 

Co do drugiego - nie wiem czy dobrze rozumiem. Za każdym razem musisz mu wskazać w jakim formacie ma zapisać, ale nie musisz dopisywać zawsze .jpg tylko możesz kliknąć w jakim formacie ma zapisać w rozwijanej rolce tuż pod wpisywaną nazwą. Tam wybierasz sobie format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności