Skocz do zawartości

Strona własna nowy layout


RK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Layout prosty i przejrzysty, ja osobiscie takie lubie.

Wg mnie bardzo rzuca sie w oczy, podstrona z Conceptami, gdyz nagle zmienia sie kolor tla na bialy - troche razi po oczach.

Swoja draga fajne prace, ja tylko zaluje ze nie skonczyles "obrony Osgiliath", bo zapowiadala sie swietnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz- nie skończyłem ale to nie znaczy że nie skończę. Zawsze mam parę rzeczy które leżą i czekają- teraz wróciłem do GITS-a- jak mi się znudzi przerzucę się na coś innego- może i Osgiliath. Dzięki za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałem sie tego... czyli potwierdza się- ładna miska jeść nie daje- wygląda toto zgrabnie ale niefunkcjonalne... No nic- trzeba przerobić. Wielkie dzięki. Jeśli moglibyście poświęcić chwilę i zerknąć jeszcze raz (zmieniłem- dodałem ramkę z menu u góry) będę zobowiązany.

 

Doktorze, od jakiegoś czasu chciałem zapytać: co to za kobieta w Twoim avatarze ? Całkiem... apetyczna (błagam, niech się nie okaże że to Ty). Można poprosić link do pełnej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, alez prosze bardzo. To moja ukochana:)

http://unit.bjork.com/specials/albums/medulla/photo_front.jpg

http://unit.bjork.com/specials/albums/medulla/photo_side.jpg

 

Pierwsze zdjecie jest z okladki jej najnowszej plyty ( http://unit.bjork.com/specials/albums/medulla/ )

 

edit:

Nie wiem jaka widzialem wczesniej wersje strony, ale menu bylo po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dr Ug- dziękuję

 

@ SansSerif- Nie do końca rozumiem to o braku konceptu... ja wiem że widać "bóle tworzenia" ale żeby mi tak od razu brakami wyjeżdżać ? I to konceptu ? A co jak to jakaś kobieta czyta ? Będę spalony... Rozkrwawiasz mi duszę, okrutny :D.

 

Myślałem o modelach w shockwave ale najpierw chcę zebrać wszystko w spójną całość a potem dodawać "cukiereczki". Pomijając już wszystko inne nie mogę mieć "dnia bez strony" - oznacza to stratę potencjalnego klienta (tak wiem, kiepska strona niewiele pomoże ale lepszy rydz...) a przygotowanie modeli trochę potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka juz nie gra menu.

 

Przecietny uzytkownik odruchowo szuka menu strony u gory lub po lewej. U Ciebie jest ono na dole. Prezentacja prac ladna, ale menu nie jest praktyczne. W nizszych rozdzielczosciach (1024x768) nie jest widoczne. Dopiero po przesunieciu na dol.

 

Pomysl, moze to warto zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest duzo bardziej przejrzysta od poprzedniej, ale dwie rzeczy mozna poprawic. Po pierwsze brakuje mozliwosci powrotu do pierwszej strony (np. poprzez nacisniecie loga firmy). Druga sprawa jest fakt uzycia ramek. Co prawda sa one dosc wygodne, ale powinienes z nich zrezygnowac, jezeli zalezy Ci na dobrym spozycjonowaniu stronki w wyszukiwarkach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma. Strona na większości przeglądarek powinna wyglądać podobnie. Co do ramek o których wspomniał Bamse- fakt, można je usunąć ale zależy mi na wyglądzie strony (było nie było reklamującej usługi graficzne). Przeglądarki... no cóż.... mówiąc szczerze nie bardzo wierzę że ktoś zacznie szukania usługi od wpisania w google grafika 3d. Albo strona jest dopisana do katalogów i listingów firm portali zajmujących się grafiką do gier albo mogłoby jej tak naprawdę nie być. Oczywiście to tylko prywatna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda... nie czuję sie kompetentny do wyrażania opinii ...(uhhh... jak to ładnie brzmi)...

ale po prostu nie podoba mi się ten layout....

spojżałem na koncepty w podstronie i odrazu widać że autor szkiców jest w stanie zrobić coś więcej żeby dobrze przedstawić się w sieci....

 

prace - modele i sceny wydają się być "poważne"... sama strona - nie...

naprawdę nie rozumiem ani kompozycji...ani kolorystyki... ani menu...

sorry...(chciałem pomóc...- zastymulować do pracy)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace sa super, ale strona ktora ma je zaprezentowac juz nie :/

wyglada ze strona ma prezentowac powazna firme (tak mi sie wydaje) wiec strona powina byc jej wizytowka i robic pierwsze dobre wrazenie.

 

podstrony GUI i LEVELS z tymi przerwami w srodku i wystajacymi prostokatami wygladaja jakby formatowanie tabeli bylo zle zrobione, to samo sie tyczy pozaostalych podstron ale na tych dwoch najbardziej mi sie to w oczy rzucilo.

 

obrazki powinny byc linkami do duzych wersji (moim zdaniem)

 

kazda z podstron wyglada inaczej (moze taki byl cel) ale mi sie to nie podoba

 

chyba tyle :) prace 1st Class, ale strona wypada przy nich blado...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

choc sie nie znam to powiem jako zwykly uzytkownik....

wszystko przejzyste "proste"

latwo sie oglada czyta i wogole...

ale jest jedna wada ktorammnie drazni, mianowicie chodzi o pokazujace sie obrazki w np. sketches models itp. wada jest to ze nie ma "podgladu" na wszystkie obrazki ktore masz tylko trzeba przewijac pokoleii aby dojsc do konca, powinny byc miniaturki wszystkich obrazkow np. gdzies z boku , w tedy wszystko byloby przejzyste....

tyle odemnie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności