Skocz do zawartości

Scenariusz


asfalton

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze przydal by sie temat scenariusz. Ludzie przedstawiali by swoje najprzedziwniejsze scenariusze ,albo pisali jeden wspolnie.

 

Albo schematy scenariuszy , trudno cos ulorzyc nie znajac podstawowych zasad ich tworzenia hy hy

 

dla zachowania autorstwa danego scen. mozna by bylo przechowywac jakos w archiwum w kazdym razie ...

 

 

Droga bochatera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmm.... to forum CG a nie pisarzy .... z reszta męczy mnie czytanie dlugich komentazy (nie wiem jak innych) i watpie zeby watek byl popularny ... pewnie byl by przez 1 dzien (lub wogle) nachodzony a pozniej tak jak tysiace innych pogrzebal by sie sam jak zostal stwozony ... albo wogle wynikla by jakas konfrontacja miedzy uzytkownikami i byl by burdel .... jak to Adek slusznie przekręcił "Make CG,not war" a odemnie "Make CG , not mess" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak bym ci pokazal moje scenariusze to na zawal moglbys pasc sam pomysl dosc fajny choc nie widze dla niego kariery na stronie o grafice zwlaszcza ze wiekszosc niechetnie ujawnia swoje pomysly jezcze przed rozpoczeciem pracy.Pewnie by doszlo do sytuacji podczas ktorej jeden user oskarza drugiego o kradziez pomyslu , a na co to komu.

pozdrawiam

p.s. nie komentujcie mojego postu bo znowu sie off topic zrobi i zamkna dzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności