Skocz do zawartości

[Współpraca] ☺ RocketQueen - game dev. [grafik 3D] && [animator]


pirx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :)

 

Drodzy forumowicze, Panie i Panowie, w imieniu własnym i osobistym mam niebywałą przyjemność zaprosić Was do współpracy z zespołem RocketQueen.

No tak... zdaje mi się że trzeba by wyjaśnić o co tu właściwie chodzi... Już.

 

rq1.png

 

RocketQueen, to zespół ludzi, który zajmuje się produkcją gier komputerowych. Na czele drużyny stoi, właściwie inaczej, stoję ja - Daniel "Pirx" Kusak. Nasz zespół składa się głównie z uczniów licealnych, choć głównym muzykiem jest hmm... doświadczony już ;) muzyk, Paweł Suski. Główną siedzibę mamy w Bielsku-Białej przy ul. Bohaterów Warszawy 20, czyli w naszej szkole, gdzie wynajmujemy salę gimnastyczną. Wiem, wiem... zostałem zmuszony, aby mieć w dokumentach wynajem wiec niech chociaż będzie niestandardowo ;)

 

Zapraszam do obejrzenia tego krótkiego vlog'a, który myślę że większość wyjaśnia: (oczywiście kręcony był pod 'masę' i jest osobliwy...)

Dlaczego my? Ponieważ jesteśmy w jednym miejscu i kontrolujemy siebie nawzajem. Nie jesteśmy jednym z tysiąca zespołów, które dosłownie napaliły się na "produkcję" gier komputerowych. Nie. My je robimy, a efekty naszej pracy są widoczne, są do pobrania na naszej stronie. Wychodzimy do ludzi i jesteśmy z nimi w dialogu.

 

Na naszej stronie znajduje się więcej informacji o tym kim jesteśmy i co robimy: www.rocketqueen,pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wracając do początku, poszukujemy do pracy zdalnej, tj. przez internet, (chyba że ktoś mieszka w Bielsku):

 

1. Grafika 3D - głównie ORGANIKA

2. Animatora 3D - rigging i animacja

 

(!) Jednakże, trzeba nadmienić że:

- nie poszukujemy jedynie zawodowców/mistrzów fachu/wymiataczy/etc. Jeśli chciałbyś/chciałabyś z nami współpracować - napisz. Modele które będą nam potrzebne nie muszą być na równi z najnowszymi produkcjami. Napisz.

Z uwagi na to, że człon zespołu uczęszcza do szkoły, nie tworzymy modeli hi definition z lukrem i zasmażką, bo często nie ma na to czasu.

- Nie jest to właściwie praca FREE, projekt który obecnie powstaje jest projektem komercyjnym. (!)

 

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas. W mailu powiedz nam, dlaczego chciałbyś z nami podbić świat i pokaż co potrafisz (zdjęcia, filmy, linki).

 

Kontakt:

|| RocketQueen Games www.rocketqueen.pl ||

tel. 502 874 897

[email protected]

[email protected]

 

 

Z Mocą, Daniel :)

Edytowane przez pirx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności