Skocz do zawartości

problem z narzedziem topology


golasek1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Staram sie zrobic peleryne. 3 razy robilem od nowa ale za kazdym razem mialem te same problemy.

Kiedy chce przesunac punkt ktory jest najblizej kursora na screenie to natychmiast dzieje sie to co widac na nastepnych screenach.

 

[ATTACH=CONFIG]88737[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]88738[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]88739[/ATTACH]

 

Czy kiepska widocznosc tych lini to wina mojego komputera czy mozna to zmienic gdzies w ustawieniach ?

[ATTACH=CONFIG]88740[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Skoro nikt nic nie napisal to mam wrazenie ze nikogo ten problem nie dotknal oprocz mnie :P

Babralem sie tym teraz i zrozumialem mniej wiecej przyczyne choc nadal nie potrafie tego ominac.

 

Kiedy mam kamere ustawiona tak, ze punkt ktory chce przesunac ma za soba model to w momencie przesuniecia natychmiast "przykleja" sie do modelu. Jesli obroce kamere tak ze za tym punktem jest przestrzen to przesuwa sie tak jak chce.

Nie jest to rozwiazanie mojego problemu poniewaz nie jestem w stanie tak obrocic kamery zebym mogl przesunac punkty te blizej lopatek, ale mam nadzieje ze dzieki temu ktos bedzie w stanie mi pomoc.

 

btw. w jaki sposob jeszcze moge stworzyc peleryne pomijajac rozbudowanie prymitywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu dodatkowego menu brushu, (to rozciągnięcie po lewej) będziesz mógł wybrać z jakiej odległości ma "łapać" te punkty do przeciągania. Po dokładne info odsyłam pod ten link:

 

http://www.pixologic.com/zclassroom/homeroom/lesson/topology/

 

To będzie chyba film ostatni z prawej, jednak mogę się mylić.

 

Mam nadzieję, że oto ci chodziło i że pomogłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności