Skocz do zawartości

proste logo help


Zanni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu pracuje nad pewna stronka i brakuje mi loga niestety moje pojecie o grafice 2d jest mniejsze niż zero i dlatego prószę chętną osobę by mi pomogła przy tym logo.

Na razie wygląda to tak:

http://zap.9o.pl/100_0457.jpg

ten mniejszy obrazek był inspiracja mojego logo które jest to większe, narysowałem je w zeszycie i zrobiłem fotkę moja przestarzałą cyfrówka i dorysowałem kontury (co krzywo to krzywo ale chyba załapiecie o co chodzi) i problem tkwi w tym ze na choinkę nie mogę uzyskać podobnego efektu , chciałbym by moje logo wyglądało jak to niżej tylko w moim kształcie. Teraz juz zgłupiałem czy to było robione w photoshopie a może w 3dsm.

Gdyby ktoś był chętny i mi pomógł byłbym naprawdę wdzięczny, wiem ze to dla wytrawnego grafika 5 min roboty a dla mnie to misionimposibe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Masz na myśli jakiś konkretny program? bo ostatnio namnożyło się ich ze ho ho, na razie próbuje je zrobić w photoshopie jednak zbytnio nie idzie gdyż bawie się tym programem parę dni i moje stare nawyki z photopainta trochę mi przeszkadzają, ale musze się przerzucić i iść z postępem :].

No nic idę próbować dalej, kiedyś… lub kiedyś później :p na pewno się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj porażka ten program to nie paint zanim ja się go nauczę obsługiwać by uzyskać taki efekt to minie miesiąc a nie ma zamiaru w nim więcej pracować wiec jest to bezsensu, naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc? wykażcie chociaż odrobinę dobrej woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności