Skocz do zawartości

Zwolnienie w WIREFRAME !!!


Pepe99

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, posiadam \"Radka\" 8500 128MB, i co zaobserwowalem to to ze w Viewporcie na widoku \"Smooth+Highlight\" dziala zaje***cie SZYBKO :D......ale jak tylko przelacze na widok \"WIREFRAME\"........to d**a (czyt. zad) Dziala tak przerazliwie wolno!!! ; juz nawet na mojej poprzedniej karcie (RIVA TNT2 M64 32Mb) mialem duzo, duzo szybciej niz teraz.....Niewiem co sie dzieje, PLIIIIZZZZ o pomoc :( Czy to wina karty??? Czy moze 3DsMAX 5 nie dziala za dobrze z moja nowa karta? (posiadam najnowsze sterowniki jak i directx 9)........help :(

 

[Edited on 12-3-2003 by Pepe99]

 

[Edited on 12-3-2003 by Pepe99]

 

[Edited on 12-3-2003 by Pepe99]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

OK.. wiec zapewn chodzi o trojkaty... Jesli zaznaczysz opcje use triangle strips... to :o i zobaczysz taaaaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaaaa roznice.. i wirefremy beda ci chodzic idealnnie.. u mnie pol banki a nawet banka trojkatow i chodzi plynnie :D (ale z tofjkatami ofcoz) Wesz masz np.. obiekt editpoly. ktory ma 300.000 polygonow (kwadratow) i co skacze ci tak ze nic nie mozesz zrobic.. ale jak go zamienisz na editmesha albo mu go dasz na gore.. to masz obiekt w trojkatach zajmuje wtedy 600.000 trojkatow i chodzi plynie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności