Skocz do zawartości

Lala Fighter :)


straszak

Rekomendowane odpowiedzi

No zdecydowalem sie wziasc w tym udzial... hmm... nie to ze bym byl jakis bardzo dobry w animacji :)... ale moze sobie poradze zobaczymy :)... Narazie wstepne rigowanie... aha... oczywiscie w character studio... zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

No zapomnialbym :)... oczywiscie kategoria walka... prawdopodobnie 1 na 1... a moze tylko 1 :).... ale jeszcze do konca nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No widze ze musze cos dodac... bo o mnie zapomnicie... wszyscy cos robia a tu u mnie nic sie nie dzieje... hehe... jak narazie to walcze jeszcze z riggowaniem... troche wolno mi to idzie... teraz jestem przy bioderkach :)... aha... mam juz pierwsze proby animacji.. to tak na rozgrzewke... tylko dodam pozniej bo nie mam narazie gdzie tego wrzucic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje dynamiki... przełożenia siły podczas wykopu... najbardziej to widać na biodrach i przeniesieniu ruchu na stopy... tu jeszcze sporo pracy... sam tak kopnij a zobaczysz jak Tobą szarpnie... i ta stopa na której lala stoi w czasie wykopu tak się kręci jak karuzela jednostajnie. Ma się to niestety nijak do faktycznego stanu rzeczy :)

Ale fajnie że już się zaczyna ruszać! Bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności