Skocz do zawartości

Animacja: Walka (lala vs bulinek)


Vetis

Rekomendowane odpowiedzi

Sprobuje ambitnie podejsc do tej bitwy poniewaz zobaczycie iz stawiam pierwsze kroki w animacji :] moim najlepszym osiagnieciem w tej dziedzinie jest ruch footsteps'ami bipeda w cstudio. tym razem postanowilem zrobic szkielet z bonsow i ik. animka bedzie przedstawiac walke ztuningowaj lali z grubasem ktorego pozniej wrzuce (jeszcze nie skonczylem) ... wiecej szczegolow pozniej.

 

pozdrawiam

 

Vetis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj big_white dzieki za ta wyczerpujaca opinie ale niestety nie doczytales regulaminu. jest animka wymaga 2 lub wiecej postaci to jedna z nich musi byc lala, tak masz racje model prawdopodobnie jest za dobry wiec nie uda mi sie go dobrze przerobic ale co tam..... eh. dobra koniec trucia zamieszczam jak mi sie wydaje ostatnia przerobke (chbya ta zostanie) niedlugo zajme sie riggiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziax, cos z suwakami bede kombinowac, osmiokaty to jakiedz badziewie, opisane jako "ground" a spelniaja taka funkcje ze caly szkielecik i wszyskite solvery i helpery sa do nich zlinkowane a po przestawieniu osmiakata sie przemieszczaja (tzn. zeby przesunac postac przesuwasz tylko te osmikaty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec na poczatek zeby nikt sie nie dziwil (choc takich osob jest bardzo duzo, jak widze) opowiem po co sa te modele...

1. lala w rozowym: bedzie walczyc z grubasem

2. grubas: wyjatkowy cham, bije kobiety

3. lala w wersji mutanta ;) (mial to byc straszny wampir ale nie wiem czy wyszedl (musze jeszcze poprawic)

 

fabula bedzie prosta:

 

lala tlucze sie z grubym, on jej sprawia lanie, bo jest wiekszy i silnijeszy w koncu wkurzona panna pokazuje swoje prawdziwe oblicze..... (do animacji bedzie mi potrzebny m.in. morph, jakas nieznaczna mimike chyba tez nim zrobie.) tymczasem zamieszczam kompletny szkielet lali (zriggowane sa juz nogi, rece, kregoslup oraz glowa) dlonie i oczy zrobie prawdopodobnie jutro a w weekend wrzuce jakies probne animacje... moze i morpha.

 

aa tajemczine osmiokaty (beda wyjasnione pozniej, bo pewnie ktos zapyta o inne splajnowe figury)

pzdr.

Vetis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra.. wszyscy tu duzo pisza... mozej akies uwagi ? co jest zle? itd... itp....

 

skonczylem rigg i zamieszczam go ponizej ( nie wiem czy cos wiecej zrobie bo moj komp juz wariuje .... )

 

pozdrawiam

 

Vetis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności