Skocz do zawartości

Praca z typografią - problem z zaokrągleniami


Gość What

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nie znalazłem wątku z powitaniami, więc witam wszystkich serdecznie. Kilka dni temu zacząłem swoją przygodę z 3D. Kupiłem próbną wersję Modo 601, aby przekonać się czy ogarnę ten program. Po kilku dniach mogę napisać, że jest dobrze i chyba się polubimy. Największym problemem jest to że nigdy wcześniej nie miałem styczności z programami 3D. Stąd też, dużą trudność sprawia mi nazwanie rzeczy z którymi mam problem a co za tym idzie, szukanie rozwiązań w internecie. Obecnie próbuję rozwiązać następujący problem.

Przy pracy nad tekstem, szczególnie przy okrągłych literach, pojawia się bardzo gęsta siatka która uniemożliwia poprawne teksturowanie (na fianalnym renderze widać krawędzie tej siatki). Czy mógłbym prosić o naświetlenie tego prolemu, co robię źle i jak to naprawić?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam!

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hello,

być może problem już rozwiązałeś, jednak chciałbym wtrącić słówko w tą sprawę.

Nie wiem jaka była kolejność, ale wygląda mi to na bevelowanie z wyłączoną opcją group polygons, przez co wyciąga każdego face'a oddzielnie wg. zadanych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

być może problem już rozwiązałeś, jednak chciałbym wtrącić słówko w tą sprawę.

Nie wiem jaka była kolejność, ale wygląda mi to na bevelowanie z wyłączoną opcją group polygons, przez co wyciąga każdego face'a oddzielnie wg. zadanych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności