Skocz do zawartości

Sztuki Walki- Moja żona wraca do domu:)


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

to moja pierwsza Bitwa i nie jestem pewien czy dam rade ale sprobuje to bedzie animacja jak moja zona wraca do domu a ja wlasnie nie robilem nic jak zwykle:) tym razem skonczy sie to troszke inaczej:) ale jak tak dalej pujdzie to stanie sie to calkiem prawdopodobne:) bede dodawal rendery jak tylko cos zrobie narazie wymodelowalem nasz dom i zaczynam animacje choc na rigu nie znam sie wcale a musze sie niestety poznac:( zobaczymy jak to bedzie:)

 

 

Zycze wszystkim powodzenia i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

brutalnie mnie zastrzeli :) to pewne ale mam pomysl zeby mnie najpierw jakos zbila tylko ze ja bede przedstawiony jako widok z kamery wiec nie wiem za bardzo jak to rozwiazac ale zobaczymy:) a co do domu to niestety nic wiecej nie mam w nim wiec chyba tak zostanie:( pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym linkiem w poscie wyzej tez na forum:).jest tam kawalek sklejonej animacji i pokazany tam jestr mniej wiecej ruch kamer jaki bedzie na samym poczatku o ile poradze sobie z teksturowaniem i oswietleniem bo jesli nie to nie chce robis sobie kwasu pokazujac beznadziejna animacje wiec dlatego siedze nad nia caly czas:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam update tylko w slabej kopi ale nie potrafie uzyskac lepszej w adobe premiere:( skonwertowalem to do avi dv i tez bylo zle to jest xvid i tez jest zle:( zobaczcie sami:) w animacji jest duzo bledow jeszcze a to dopiero poczatek teraz robie prawdziwa akcje ale pewnie nie wyjdzie jak zwykle:) juz poczatek mial byc fajny a nie jest:( ale w koncu to moja pierwsza powarzna animacja:) pozdrawiam

 

 

 

http://www.bright.3lan.pl/probnyrender1.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R dzieki:) ale naprawde musze zrobic to dokladnie teraz biore sie do roboty na serio bez zadnej zabawy, napoczatku myslalem ze to nie jest az takie trudne i wszystko pieknie wyjdzie:( bardzo sie mylilem teraz dopracuje kazdy ruch i zamiast skupiac sie na glupotach takich jak otoczenie skupie sie na tym co jest najwzniejsze czyli animacja postaci. Teraz na tym co zrobilem nauczylem sie wiele rzeczy wiec nie uwarzam by to byl stracony czas:) bo naprawde wiele pojalem:) Biore sie teraz do roboty z nowymi silami:) i z nowym lepszym Rigiem:) dzieki za wszystko wszystkim i sory ze zabralem wam czas ta animacja:( zobaczymy jak wyjdzie nastepna:) ps. szkoda ze to tylko musi byc 20 sekund:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości animacji... Nie wiem czemu wszyscy się boją VirtualDub'a... Z premiera albo max'a zapisuj jako "pełne klatki nie skompresowane" a potem Dub'em go... Pewnie , że taka animacja może z 2GB zajmować ale jak coś się rypnie to przekompresować całość to jest 1-2 min a przerenderować - czasem pare dni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty nie poddawaj sie tak latwo, w tej bitwie nie liczy sie ani modelowanie ani teksturowanie otoczenia, najwazniejsza jest realistyka ruchow postaci, kurcze dokoncz please, przecie moze to byc sama walka bez tla i otoczenia, tylko z jakims podlozem, mowisz ze malo wiesz o animacji, ja nic nie wiem o animacji jeszcze, a wlasnie taka bitwa pozwoli ci zdobyc duzo doswiadczenia w tej dzedzinie

pozdro i powodzenia (chyba, jesli sie za siebie wezmiesz oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności