Skocz do zawartości

TSM #79 - Ulubiony instrument muzyczny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla słowiańsko-celtyckiej duszy wybór innego instrumentu byłby grzechem:)

 

tsm79comp2000.jpg

 

Time: DreamLoveKit's TSM#79 Playlist

Technique: Spline based (80%) and poly modelling (the remaining 20%) turned into Sub-D.

HighRes version for the curious ones

 

//By the bye, what's the matter folks? Why are ye nae participatin' in the contest? eh? Serio, co się dzieje, że do tej pory jest tak mało zgłoszeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DreamLoveKit, nie wiem czy zauważyłeś, ale w głównej mierze to jest polskie forum, więc co chcesz uzyskać poprzez pisanie części komentarzy po angielsku? Pokazać, że znasz język obcy i używasz slangu, żeby być fajnym? Cudownie, większość z nas zna jakiś język obcy (albo i kilka) i nie zauważyłem, żeby się ktoś z tym afiszował.

PS

Następnym razem do playlisty dorzuć krótką notkę o tym ile razy się podrapałes, co jadłeś i co czułeś podczas modelowania. Ekshibicjonizm ma swoje granice.

Swoją drogą ładny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ven Kin: Dziękuję zarówno za wczorajsze, jak i zeszłotygodniowe wyrazy uznania:)

 

Blesik: Takie trzy uwagi dotyczące twoich zrzutów ekranu. Po pierwsze, czy aby na pewno miały być one wykonane w orthographic mode? Z perspektywą każdy model zyskuje wizualnie. Po drugie, siatki koszmarnie się zlewają - zastanów się czy w opcjach Turbosmooth nie włączyć Isoline Display. Możliwe, że nie zaszkodziłoby też zmienić sam kolor siatki na odrobinę bardziej kontrastujący z materiałem i gradientem tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja próba:

 

 

image.jpg

 

 

//Właściwie mam dwa pytania:

 

Czy wszystkie obrazki muszą być połączone w jeden?

No i screenshot viewportu wykonałem w innym programiw niż model.. Nie wiem czy to dozwolone. Po prostu lepiej wygląda..

 

 

//Edytowane. Program to zbrush, z jednym z materiałów jakie tam ma do wyboru, zazwyczaj jak mam pokazać jakiś goły model wrzucam go do Zbrusha, teraz też najpierw wrzuciłem, potem pomyślałem..

Edytowane przez P4VV37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Istotnie, informacja o sposobie prezentacji nie została doprecyzowana w pierwszym poście - podobnie z resztą jak w przypadku poprzednich edycji;). Niemniej, za ogólno przyjęty konwenans uważa się kompilowanie zrzutów ekranu w jeden plik - co potem bardzo ułatwia osobie prowadzącej przygotowywanie sondy. Dlatego proszę abyś w tej kwestii dokonał niezbędnych zmian.

 

2. O ile jest to program do modelowania, a sam model został obłożony najprostszym materiałem (Blinn, Phong, Ward etc.) to nie widzę żadnych przeciwwskazań wobec takiego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności