Skocz do zawartości

Biblioteki modeli drzew


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jakie biblioteki modeli drzew polecicie do multiscatera, na wstępie napisze że evermotion odpada: za długo się liczy a modele nawet po przerobieniu w proxy przy większej ilości wywalają mi maxa, nie jest tu winny ram bo równocześnie na jakiś za free drzewkach od forest packa mogę zrobić cały las ;) i rendery idą szybko bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dzięki jakos o nich nie pomyślałem, a ogólnie nie ma znaczenia czy komercyjne czy za free, może wiesz coś na temat drzew od R&D bo trawy dosyć wolno się od nich liczyły natomiast rośliny ogrodowe które mam od nich liczą się szybko i wychodza dosyć ciekawie

up

-----------------------------------------------------------------------------------------------

właśnie zerknąłem że xfrog jest w pełni kompatybilny z forest pack.

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z R&D nie miałem nigdy do czynienia. XFrog ma niektóre modele dosyć ciężkie, ale jak dla mnie to jedna z najlepszych bibliotek dzrzew i roslinnosci na rynku. Kiedys bawiłem się Onyx Tree, ale chyba bez zakupienia licencji to nic nie zdziałasz. Musisz popatrzeć na ich stronie, może cos się zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności