Skocz do zawartości

Problem z komunikacją między routerem a modemem.


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak.. Mam router Linksys WRT54GL, wczoraj pan majster od dostawcy netu (UPC) wymienił mi modem na Cisco EPC3925 EuroDOCSIS 3.0. Od tego czasu router nie łączy mnie z netem. W routerze nigdy nic nie grzebałem oprócz takich podstawowych spraw jak hasło, nazwa sieci.. Na wszelki wypadek zresetowałem go do ustawień domyślnych ale dalej nic..

 

Przypuszczam, że trzeba coś ręczne skonfigurować. I tu się pytam czy ktoś może wie co? Lub chociaż w jakich rejonach tego szukać i o co może chodzić?

 

Ratunku kończy mi się limit netu na komórce a wtedy już nigdy tego nie zrobię i do końca życia nie będę miał netu!!! ;-)

 

Dzięki z góry za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Szedłem za radami chronologicznie.. Dlatego najpierw skorzystałem z rady hawroka i zadziałało!!

 

Także dziękuję!!:)

 

Napiszcie mi jeszcze ponieważ kompletnie się na tym nie znam czy ta zmiana IP ma jakiś wpływ na pracę routera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedłem za radami chronologicznie.. Dlatego najpierw skorzystałem z rady hawroka i zadziałało!!

 

Także dziękuję!!:)

 

Napiszcie mi jeszcze ponieważ kompletnie się na tym nie znam czy ta zmiana IP ma jakiś wpływ na pracę routera?

 

Nie, po prostu chcąc się teraz zalogować do panelu routera wpisujesz w przeglądarkę nowy adres, to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności