Skocz do zawartości

FINAŁ - [Artbuzz Challenge] witchcraft


Pani Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Idealne miejsce pracy to takie, gdzie jest kawa i czekolada, oczywiście :)

A poza tymi dwoma kluczowymi aspektami, pomysł opiera się na modelowaniu w hologramie, a nie na monitorze - wszyscy ostatnio mi mówą że rzeźbienie jest łatwiejsze niż rysowanie. Byłoby lepsze bez brudzenia rąk :)

W związku z tym, że nikt nie zakłada że to wejdzie do produkcji mogłam sobie pozwolić na bardzo subiektywne podejście do tematu - a więc dla mnie, idelane miejsce pracy powinno mieć inspirujący klmat, dużą powierzchnę blatu i duuużo papieru, oraz trochę przydatnego elektronicznego sprzętu.

Sama idea obrazka i tytuł wynikają z postrzegania wszelkiej twórczości jako pewnej nienaturalnej działalności, która przez to że tworzy cos z niczego ma magiczny charakter.

 

niby gotowe, pewnie za jakiś czas poprawię pewne sprawy, ale na razie mam tego rysuneczku dość ;)

konstruktywne komentarze mile widziane!

 

 

 

 

 

 

Na razie wstępny szkic i bardziej wstępny szkic.

szkicd.jpg

wstepnykolor.jpg

 

światło i kolor

 

kolorw.jpg

Edytowane przez Pani Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Idealne miejsce pracy to takie, gdzie jest kawa i czekolada, oczywiście :)

A poza tymi dwoma kluczowymi aspektami, pomysł opiera się na modelowaniu w hologramie, a nie na monitorze - wszyscy ostatnio mi mówą że rzeźbienie jest łatwiejsze niż rysowanie. Byłoby lepsze bez brudzenia rąk :)

W związku z tym, że nikt nie zakłada że to wejdzie do produkcji mogłam sobie pozwolić na bardzo subiektywne podejście do tematu - a więc dla mnie, idelane miejsce pracy powinno mieć inspirujący klmat, dużą powierzchnę blatu i duuużo papieru, oraz trochę przydatnego elektronicznego sprzętu.

Sama idea obrazka i tytuł wynikają z postrzegania wszelkiej twórczości jako pewnej nienaturalnej działalności, która przez to że tworzy cos z niczego ma magiczny charakter.

 

niby gotowe, pewnie za jakiś czas poprawię pewne sprawy, ale na razie mam tego rysuneczku dość ;)

konstruktywne komentarze mile widziane!

 

 

 

 

 

 

Na razie wstępny szkic i bardziej wstępny szkic.

szkicd.jpg

wstepnykolor.jpg

 

światło i kolor

 

kolorw.jpg

Edytowane przez Pani Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności