Skocz do zawartości

bardzo początkujący


MiP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

\"bardzo poczatkujacy\" ale jednak moze z tego wyjsc cos fajnego jesli tylko nie osiadzisz na laurah :)

 

taki cartoonowy wyglad

 

ale jak dlanie zbyt obly, zagesc siatke odrobine w tych miejscach gdzie powinno bbyc bardziej kanciasto(poczatek skrzydelek,polaczenie zdezaka z autem,polaczenie wlotu powietrza z maska))

silnik na skrzydlah musi byc bardziej okragly przy wylocie (meshsmoth trohe to naprawia ale nie do konca popracuj nadtym

 

dach mi troche niepasuje do stylistyki tego autka

bardziej bym go uwypuklil , tak zeby nabral ksztalt przypominajacy kopule (ale nie do konca owcors)

dach troche taki wybrzyszony i to samo z przednia szyba :)

swiatla tez powinny byc trohe wybrzuszone zeby nie wygladaly na takie plaskie jak blat stolu

dodaj mu jakas antenke lub cusik takiego

 

no i dorob cos naczym autko bedzie ladaowac (dziwnie by to wygladalo jesli zostawil bys spod taki plaski), odrazu z jakims silnikiem pod spodem (lub napedem antygrawitacyjnym ;) zeby mogl sie unosic bo narazoiie to mogl by latac tylko po plaszczyznie

ale jak narazie bardzo ladny poczatek postaraj sie i przysiadz to bedziesz bardzo dumny z siebie (rodzinka tez :D )

 

ps.ciebnie sa zbyt ostre (ale na tym etapie to jeszce nie przeskzadza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nic nie zrobilem ale na grafice sie nieco znam, wiec wozik cooolasty ale ten spic wystajacy z silnika bardziej mi sie podoba z pierwszego zdjecia a co do silnika to juz zalezy od ciebie dobrze wyglada z okraglym i z kwadratowym.

kwadratowy jest leprzy bo wyglada inaczej, mozesz to połaczyc zewnatrz bedzie kwadrat a srodek bedzie oklo i wszystkim bedzie pasi

 

Sam nie wiem co wybrać,

1. programowanie {nie zabardzo mi to idzie a z maty za dobry nie jestem}

czy

2. grafika {mam przestrzenną wyobraznie i to mi mowi kazdy i bujna}

chyba sie musze zastanowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta masz racje jestem bardzo poczatkujacy , ale z moim zapałem to bym te jabłko zrobil w jeden dzien i bym robil recznie kilka takich jabłek by miec wprawe a nie kopiowanie. Zachciało mi sie odrazu przejsc na robienie samochodu mały by nie byl trudny zaczolem od seicento ale nie wiem jak przejsc z jednego na drugi podglad nie przeywajac rysowania lini lub cos w tym stylu. jak robie zut z boku i z przodu to wychodzi całkiem co innego niz na turtrialach, czyli gubie sie ale juz zkapowałem ze te linie maja być polaczone wszystkie

mozesz tu zobaczyc o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności