Skocz do zawartości

Wybór monitora 22" 24"


Robert B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam taki oto duży dylemat.

Otóż tak używam laptopa z ekranem [...] 15,6"

 

Wiele czyta się o tym że po zakupie EIZO ludzie przekonują się co to znaczy monitor świetlówka i że nie wiedzą jak mogli tak długo czekać na ten zakup.

 

Z bólem serca mam do przekazania na ten cel 2 tysiące.

 

Problemem jest fakt że boje się 24 cali... Jako że różnica między tym a tym co mam jest kolosalna... A oczy jedne... i czy szyi nie urywa? 22 cale hmm da się znaleźć tylko w droższych modelach EIZO.

 

Doradzicie coś?

Z wątków tutaj zawartych wyczytałem EV2436W ale to nie 22 bo takich nie ma... jest 23 ale to 16:9 czyli tragedia...

 

Czy zacisnąć sobie pętle na szyi i Eizo Flexscan S2243W

 

Jakie jest wasze zdanie?

ps biurko ma szerokość 55cm.

 

Zastosowanie programowanie i grafika webowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ps biurko ma szerokość 55cm.

Może zainwestuj w szersze biurko? Przecież tam ci się ledwo klawiatura mieści. I gdzie stawiasz kawę?

Z nowym biurkiem możesz się zastanowić nad zakupem dwóch monitorów, gdybym miała wybierać między jednym dużym a dwoma mniejszymi bez zastanowienia brałabym dwa, komfort pracy jest dużo lepszy (programujesz np. na jednym, a efekt wyświetlasz na drugim)

 

Generalnie im większy tym wygodniejszy (przyzywyczaisz się i nie będziesz chciał wracać do mniejszego, szyi nie urywa...), oczywiście jeśli nie masz miejsca żeby się od niego odsunąć to też to nie ma sensu, ale jak mafida napisał da się to obejść.

 

Ja mam 2x22" i jestem zadowolona. Ale biurko (a właściwie były stół kuchenny) większe niż u ciebie.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy co prawda nie piję :D ale jak coś to jest dość szeroko :) Klawiaturę mam na wysuwanym. Notabene klawiatura na wysuwanym a druga klawiatura od lapka 10 cm wyżej zabawnie :D Ale cóż taki świat. Właśnie szukam 22" ale nie idzie dostać takowego eizo poniżej 2 tysięcy stąd moje obawy wszystkie bo szczerze 24 wydaje się być jak telewizor :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak postawisz na biurku i troche popracujesz na 24 to przestanie Ci sie wydawać jak telewizor, gwarantuje. Miałem 22' i po przesiadce na 24 jest o wiele przyjemniej, niby tylko 2 cale a robi róznicę. Im większy tym lepszy, a najlepiej jak Ania pisze, dwa obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę czasu minęło od zakupu 24" masz racje Fazii to naprawdę daje wygodę oczy nie bolą przynajmniej nie od mojego eizo. Jednak drugą stroną medalu jest fakt że jako programista w godzinach na to przeznaczonych brakuje drugiego monitora oj tak. Ale 2x24" wow to byłby kosmos niczym sf ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności