Skocz do zawartości

Animacja: jeszcze nie wiem jaka


Błazi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zawziąłem się że wezme udział w bitwie i chce wziąć.

Mam już szkielet i solvery teraz jeszcze te wagi dla vertexów :/.

Jeszcze nie wiem jaka to będzie animacja, ale rozwarzam trzy możliwości, a mianowicie:

- walka - sztuki walki capoyera

- taniec - breakdance

- tor przeszkód - skakanie po krach lody z różnymi przeszkodami

Zaklepuje sobie miejsce.

I zdjęcie szkieleciku:

PS. solvery już są tylko nie widać na renderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo sie ciesze, ze sie zdecydowales wziac samodzielnie udzial w tej bitwie. Mam nadzieje ze dotrwasz do konca i ukonczysz swoja animke. Doradzam bieg pokrach (moze byc ciekawie), ae jednoczesnie fajnie by bylo zobaczyc prawdziwy taniec Capoyera.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy mówią capoyera to chyba zostane przy capoyerze :D;). Nie mam za bardzo czasu na rigowanie i robienie kolejnej postaci więc chyba tylko kopiuje tą i zmienie kolory dla odróżnienia jeżli ktoś nie odczuje się duplikowany, bo gdzies juz taki pomysl widzialem :). Dzięki za opinie - zabieram sie do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie ma ktoś czasem sposobu na te wagi??. Męcze się już trzeci dzień - w pierwszy nic nie robiłem :D, w drugi dzień zrobiłem ręce; nogi; głowe i torche kręgosłupa; a trzeci cały czas robie kręgosłup dzisiaj też i cały czas jest źle i poprawiam, ja już nie wyrabiam. Niektórzy zaczynają już animacje a ja jeszcze nie skończyłem rigu. Tym gorzej zaczyna się rok szkolny a ja chodze do szóstej klasy i są przygotowania do testu szóstych klas więc cały czas ślecze w szkole i mam mało czasu na bitwe. Jeszcze raz zadam pytanie :D.

Ma ktoś jakiś sposób na kręgosłóp??

 

PS. Nawet sie rymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem w którymś wątku - paint weights siła 0,2; i mirror na x i lece ale z kregoslupem tak nie zabardzo wychodzi. Sorry że tak późno odpisuje ale mnie nie bło przy kompie

Pozdro

 

PS.

No to jak z tymi wagami na kręgosłup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie całkiem rozumiem gdzie tkwi problem. Wagi koło kręgosłupa przypisuje się tak samo jak dla rąk, nóg... czegokolwiek. Rozumiem że siatka Ci się źle deformuje, ale trudno doradzić gdy nie widać jak to wygląda. Pokaż jak duża jest skala kaszany, to pogagamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Coś się jej z piersiami stało...

 

---TU EDIT---

Nie będę już pisał jeszcze kolejnego posta...

 

Pierwszy raz riguje postać ale nigdy w życiu nie bawiłem się tak dobrze jak przy ustawianiu poz tej postaci... :D:D:D. To jest niezła jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jej sie reka lamie na koncu i ramiona trzeba poprawić, bo zle wagi sa ustawione, ale o tym to juz doskonale oboje wiemy :)

Popracuj troche nad ruchami bo teraz to normalnie robot :)

Pracuj, pracuj do listopada niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarz. Już wiem co jest źle - ona nie ma żdnego ruchu stóp i chyba za mocno ugina kolana a po za tym nie przenosi ciężaru na nogi i idzie za prosto. Jutro postaram się poprawić. Jakieś jeszcze komentarze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał zmienić temat :(. Próbujewalkezrobićigównowogóledo walki niepodobne. Zarejstrowałem niedawno character studio 4.2 i chyba przejdę na biped :):). A teraz jestem na infie w szkole więc muszelecieć.

Na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności