Skocz do zawartości

Be Free Web Portal v3.0 WIP


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy.

 

Kolega poprosil mnie abym zrobil nowy layout dla portalu ktory prowadzi.

Wczoraj wystartowalem z praca i dzis jestem na etapie jaki widac. Dokoncze gore i obszar "ostatnie wiadomosci". Jak Wam sie widzi, gdzie sa bledy itp.

 

aha, musze dodac cos na gorze po prawej i zrobic cos ze zdjeciem do felietonu bo nie bardzo pasi.

 

Jak Wam sie podoba/co zmienic itd

 

stara wersja: http://www.befree.of.pl

moja propozycja :

 

bfwp03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widzę że nikt pomóc nie chce , wszystko się bardzo ładnie prezentuje, napiszę tylko minusy , własciwie o to chyba Ci chodzi:

 

(bardzo)Ładnie wygląda baner ale nijak się ma gość w wielkimi virtualnimi goglami a'la future man do uśmiechniętych, kolorowych, szczęśliwych ludzi

 

nie podobają mi się ikonki ">" przy napisach może zmień to na jakąś strzałkę ładną

 

i ostatni minus , tam gdzie 'felieton' jest dość pusto , jedynie szara ramka z napisem na białym tle i zdjątkiem

 

Ale portal robi miłe wrażenie ;) keep work'n...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec.. ja tu widze niezly burdel :P

 

a tak na serio... graficznie dla oka swietnie to wyglada.. natomiast dopoki nie powiesz do czego ten portal to nie widze tutaj sensu kombinowania... chodzi mi o to aby layout dopasowac do tresci... to co kcesz przekazac ludziom musi im byc podane logicznie i na tacy... wtedy dopiero dopasujesz rozmieszczenie, wielkosc i kolorystyke elmentow.

np. to tak jakbys kcial super bajerncki zegar we flashu umiescic w portalu o słoniach... pasowac moze i bedzie... ale na ch*y to ludziom?... tylko odciaga uwage.

wiec polecam wieksza kooperacje z autorem strony.... on od tresci, Ty od layoutu... wystarczy tylko scalic umysly i do dziela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ma byc w zalozeniu dla osob w wieku 15-25 lat. Glowna tematyka witryny maja byc "nowe technologie" (gier komputerowych, nowego sprzetu, oprogramowania itp). Wszelkie artykuly czy felietony rowniez beda na ten temat. Imo, chyba sie taka kompozycja nadaje?. Nad górnym lewym rogiem pracuje. Wlasciwie to jeszcze pare detali i koniec (chyba :/ ).

Salvator, chyba mi nie sugerujesz ze kopiuje czyjąś WWW?. Na stronie tpsy to bylem 2 lata temu jak modem mialem.

 

Pozdrawiam

thx za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności