Skocz do zawartości

Prośba o lokomotywę serii 111Ed by Pesa.


Gość PKP94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PKP94

Witajcie, jestem świeżym użytkownikiem tego forum i przychodzę do waz z wielką prośbą. Chciałbym, by ktoś wymodelował dla mnie czyste pudło lokomotywy serii 111Ed, chodzi wyłącznie o samo pudło, bez teksturowania, bez barierek, sprężyn, drzwi, śrub, hamulców, hamulców dynamicznych, okien, sieci, kabli, buforów, CFT, ostoi, itp. Coś na kształt szkieletu tejże lokomotywy. Niżej zamieszczam zdjęcie podglądowe lokomotywy:

 

http://rail.phototrans.eu/images/photos/big/24/72428.jpg

 

Chciałbym jeszcze podkreślić, że wymodelowane pudło lokomotywy powinno zawierać 20.000 polygonów oraz zostało wymodelowane do formatu .3Ds lub .DXF.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

 

P.S: Jeśli zły dział .itp to poproszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dla mnie temat do kasacji. Ten chłopak pisał do mnie na gadu gadu z dwóch różnych numerów w odstępie 2-3 tygodni z tym samym problemem i tą samą lokomotywą (o ile się nie mylę) jakieś 3-4 miesiące temu. Dałem mu sporo porad, odesłałem do najlepszych materiałów i tutoriali jak widać nic to nie dało.

 

Do autora tematu:

 

Pomyśl sobie, że przez ten czas już dawno sam byś to opanował i nie zaśmiecał forum zakładając kolejne konta...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podłączę z prośbą. Chciałbym zeby ktoś mi kafelki wymienił w łazience w ramach przysługi , mogą być bez fug, z tym dam sobię radę. Mam jeszcze trawnik do skoszenia jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście niemili, od razu do kasacji, do trawnika, a nawet wyceny chłopakowi nie przedstawiliście...

Ja mogę taką lokomotywkę machnąć - stówka, czas 2 tygodnie, jeżeli będzie dostarczona pełna dokumentacja, jeżeli nie, to wszystko liczone x2 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PKP94

Chodziło mi tylko o głupie pudło, sam nie zrobię, bo nie mam takich umiejętności. Widocznie sam muszę na siebie liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PKP94

Potrzebuję do pewnego symulatora, otóż jest to nowa lokomotywa i chciałbym ją mieć w symulatorze pociągów, moja wiedza nie dosięga do takich rzeczy, robię na programie mało znanym, tam nie da się zrobić tak idealnych rzeczy. Potrzebuje samo pudło, resztę bym sobie dorobił jak wcześniej wspominałem, barierki, okna, drzwi, itp. Zależy mi na samym szkielecie. Oczywiście model wyłącznie na własny użytek, dlatego napisałem tutaj, gdybym miał to opublikować, nie pisałbym tu, ponieważ to było by już oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności