Skocz do zawartości

Wybór monitora do 3000zł


Gość jooni22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jooni22

Witam, jestem fotografikiem, zajmuje się dokładnie fotografowaniem wesel, przerabiam zdjęcia w domu na starym komputerze, 3gb ram karta graficzna Radeon 9200se. Teraz przyszedł czas aby wymienić mój stary monitor, chciałbym zainwestować w coś lepszego. Mam do wydania na ten cel 3000 zł 22" lub 24" aspekt 16x10. Czy ktoś mógłby doradzić coś dobrego, Zastanawiam się nad kupnem monitora firmy NEC P241W-BK, wie ktoś czy to dobry wybór ?, Czy za tą cenę nie dostanę nic lepszego ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jezeli do tej pory ci stykal stary grat do pracy, to raczej 3k na monitor w dzisiejszych czasach to troche przesada ;) kup sobie cos z nizszej polki ;) np sprobowac della na e-ips

http://www.agito.pl/monitor-dell-24-led-u2412m-2492-478780.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=Feed&utm_content=478780&utm_campaign=wszystkie

 

powinien Ci styknac ;) kupisz 2 albo nawet 3 i bedziesz mial centrum dowodzenia jak w starwarsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jooni22

Tak, ale jak kupie w przyszłości lepszy komputer to będzie git. Czy karta graficzna obrobi w ogole i czy trzeba go jakoś specjalnie kalibrować ?. Mam 3k na monitor wiec chcę kupić za taką cenę mniej więcej, kwestia czy wszystko będzie funkcjonować i czy kupić eizo czy neca ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam eizo sx2262w za 3000 kupisz go razem z kalibratorem sprzętowym. Posiadam taki i bardzo Sobie chwalę. Zdjęcie na wydruku wychodzi dokładnie takie jak na matrycy. Oczywiście po prawidłowej kalibracji. Dystrybutor u którego kupowałem też taki posiadał na zapleczu do obrobki fotografi. Oczywiście do obróbki powinien być z osłoną. Kosztuje 50zł, mozna także zrobić samemu. Jednak przy koszcie 3k 50zl w tą czy w tamta nie powinno robić duzej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności