Skocz do zawartości

[Photoshop]Dodawanie więcej kolorów do pracy, gradientmapy.


Kramon

Rekomendowane odpowiedzi

Siema nakręciłem 30 minutowy filmik w którym opisuje jakich technik używam aby w przypadku średniego renderu wydobyć z niego ciekawą kolorystykę klimat czy światło.

 

iklJWt9W2&index=5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jakbyś zamiast klikania w warsty i kaleczenia uszu faktycznie pokazał coś to nawet byś sie w 5-6minutach zmieścił :)

 

ale nie powiem, że zobaczyłem czesgś nowego - bo nie wiedziałem ze ktokolwiek używa w ogóle tego okienka z procentami zoomów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
jakbyś zamiast klikania w warsty i kaleczenia uszu faktycznie pokazał coś to nawet byś sie w 5-6minutach zmieścił :)

 

ale nie powiem, że zobaczyłem czesgś nowego - bo nie wiedziałem ze ktokolwiek używa w ogóle tego okienka z procentami zoomów ;)

 

 

no właśnie też myślałem że wszyscy znają to i owo. ale sporo osób prosiło o ten klip więc nakręciłem druga sprawa 3-4 w nocy spane po 2H z rzędu. Myliło mi się wszystko z tego powodu tak dużo pomyłek w angielskim :>

 

no i druga sprawa jestem totalnym amatorem w robieniu tutorialów zdecydowanie bardziej wolałem branie ludzi pod skrzydło i uczyłem ich aby sami się uczyli, a nie z tutków.

Edytowane przez Kramon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności