Skocz do zawartości

[Odsprzedam] Stary komputer


MikeTrusky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam nietypową propozycję. Ponieważ niedługo rozpoczyna mi się remont, robię porządki, a co za tym idzie, wielu rzeczy muszę się pozbyć. Jedną z nich jest właśnie stary komputer. Chcę się go pozbyć ponieważ i tak z niego juz nie korzystam.

Wiem że samo "stary komputer" niewiele mówi. Ale niestety przed odłączeniem go nie posprawdzałem parametrów, a niestety zupełnie nic nie pamiętam. Jednak mogę powiedzieć, że jeśli ktoś by był zainteresowany, to jest to raczej jednostka do rozłożenia i ew. wykorzystania pojedynczych rzeczy. Jednak nie mówię od razu, że zupełnie nie da się na nim pracować, ponieważ mi służył bardzo długo, jednak jest on w tym momencie słabym komputerem.

Jesli ktoś byłby zainteresowany, to czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rdzeń 1. Cena? Jak tak się teraz zastanawiam, to w tym momencie rzucam, że tak w przedziale 30-100 zł. Myślę, że raczej w tych dolnych rejonach, czyli coś koło 40,50, ale to jest oczywiście do ustalenia. I nie liczę na jakiś ogromny zysk z niego, tylko po prostu chcę się pozbyć :). Zdjęcia postaram się jakoś wrzucić na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak, że DDR2. Jednak są to tylko moje przypuszczenia. Jeśli jesteście zainteresowani, to postaram się w wolnej chwili go rozebrac i dokladnie napisac co i jak. I również podłączyć żeby posprawdzać wszystko. I na dniach jakoś będą zdjęcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz plyte asrocka pod intela 4, slot agp na karte grafiki, a kosci ram sa ddr2 maxymalnie moga miec 2gb, sadzac po ilosci kostek krzemu, moga to byc 2 gb

 

tak wiec:

-plyta Asrock

-4gb ram ddr2

-intel pentium 4

 

plyta ma zintegrowana grafike, dlatego masz nieruszony slot na karte graficzna :)

 

zadbany piecyk jak na jego wiekowosc, to trzeba przyznac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności