Skocz do zawartości

Fumefx problem


DragonLightning

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pluginem "Fumefx30 for 3ds max 2011-2012-2013". Mysle że to dobry dział że napisać o ty napisać i uzyskać pomoc.

Otóż po instalacji kiedy właczam 3ds Max'a (2012) ,wersja 32 bitowa, wyskakuja mi następujące komunikaty .

 

 

 

 

vBYrh6D.png

 

 

4aUdrlI.png

 

 

39nN45u.png

 

 

GGJqVOe.png

 

 

Po właczeniu się 3ds maxa nie widnieje żadna oznaka istnienia fumefx'a w moim 3ds max'sie

Próbowałem już szukać na wielu forach, ang czy to pl, nie znalazłem odpowiedzi, aż tu sobie przypomniałem o tym miłym forum które w wielu sprawach mi pomogło :).

Licze na krótie i sensowne odpowiedzi. Najlepiej jeśli ktoś zna ten problem i napisze krok po kroku co zorbić (jak dla analfabety).

Z góry dzięki

 

Acha i jeszcze coś. Jeśli ktoś by mógł podać nazwe funkcji lu sposó jakiś na przyleganie ognia z fumefx do ciała I SKIEROWANIE KIRUNKU W DÓŁ (jak dym). Obsługi sam sie nauczę ale proszę o tą nazwę aby zacząć od dobrego kierunku.

+ głupie chyba pytanie, ale czy v ray jest płatny czy istnieje darmowa wersja albo coś.

 

 

Nie wiem z czym jest związany error ale wciaż szukam po forach i instaluje wszystkie skladniki dll jakie popadnie. Moze znajde roziwazanie ale watpie bo koncza sie wyniki an google :(.

Edytowane przez DragonLightning
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LINK 0.0 error 191007: cannot load ./FumeFXmr.dll, unknown error code 193, check Win32 manual

LINK 0.0 error 191012: Unable to load file: FumeFXmr.dll

LINK 0.0 error 191007: cannot load ./VoxelFlow.dll, unknown error code 193, check Win32 manual

LINK 0.0 error 191012: Unable to load file: VoxelFlow.dll

Ostatnio wyskoczyła mi taka wiadomość. Po właczeniu maxa

 

 

 

 

 

 

 

Prosze o szybką odpowiedz bo próbowałem wsyzstkiego a mam naprawde świetny pomysł TYLKO POTRZEBUJ GENERATORA OGNIA I DYMU !!! JESLI znacie inny to podajcie zanim strace zapał do pracy :(.

Edytowane przez DragonLightning
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności