Skocz do zawartości

Przycinanie myszki


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem swierzo po przeprowadzce. Podlaczylem kompa i wszystko jest okej. Jednak zauwazylem ze myszka mi skacze. Troche taki efekt jak mocno sie kompa obciazy.

 

Zakupilem specjalnie matke, nie pomoglo. Wymienilem baterie, nie pomoglo. Sprawdzilem na drugiej myszce, to samo. Tablet dziala bez zarzutu, bardzo plynnie.

 

Z poczatku winilem swierzo zainstalowanego sp1 do maxa 2014. Ale jak odpalilem ZB to zauwazylem dokladnie to samo zachowanie. Wydaje sie nawet ze w programach graficznych takie zacinanie jest czestsze niz w samym systemie. A samo zaconanie najlawiej zauwazyc gdy najezdza sie kursorem na jakas ikonke/przycisk/skrot na pulpicie

 

W czym moze byc problem? Gdzie szukac jakiejs pomocy?

 

Sprzet:

 

Z9PE - D8 WS

2 x Xeon e5-2689

GTX 580

64GB RAM

Win 7 x64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest to myszka Logitech T400 bezprzewodowa. Gdy wylaczylem usluge setpoint tez byly problemy.

 

Ale sciagnelem program Logitech Unifying. Wyswietla w drzewie urzadzenia z Logitecha i mozna aktualizowac sterowniki. Ciekawa rzecz zauwazylem. Dla kazdego urzadzenia jest pole "Stan urządzenia". I za kazdym razem jak myszke przycina stan zmienia sie na "Nieaktywne"

 

Co do tego czy cos mi sie nie zagniezdzilo to trudno powiedziec. Procesow mam cos kolo setki i wiekszosc nic mi nie mowi. Zakupilem jakis czas temu Nortona i w sumie ufam mu w pelni, chociaz raz dal dupsko, bo zainstalowala mi sie jakas dziwna strona startowa podczas instalki Meshmixera (mimo ze nie bylo opcji zadnej) i nawet po wyrzuceniu recznym na starcie milion reklam mnie wita. No i nie zaprzecze, kombinowalem z podejrzanymi licencjami niektorych programow :P

 

Aha, dodam ze przy wiekszym obciazeniu zacina sie non stop. Tzn na czystej windzie jest okej. Ale wypalam obecnie 8k mapki w xNormalu i praca jest nieznosna, a stan miga miedzy Aktywne/Nieaktywne co chwila

Edytowane przez Juzwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w msconfig, i przejdz do zakladki uruchamianie. Tam latwo wysledzic co uruchamia ci sie w gratisie, a i nazwy sa dosyc logiczne. Jest to pierwsze miejsce ktore bym przeczyscil. U siebie mam uruchomione tylko 3 aplkacje "Microsoft Security, Gadu, QT", reszta wylaczona. Bardzo czesto odpala sie tam milion niepotrzebnych pomagierow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczylem prawie wszystko w msconfigu, niestety nie pomoglo.

 

Pachnie mi to formatem i nowym systemem :/ Szkoda bo jestem w trakcie wielkiego projektu. Troche sie boje, bo padłbym na zawal gdybym na swierzym systemie zobaczyl takie samo zachowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem swierzo po przeprowadzce. Podlaczylem kompa i wszystko jest okej. Jednak zauwazylem ze myszka mi skacze. Troche taki efekt jak mocno sie kompa obciazy.

 

Zakupilem specjalnie matke, nie pomoglo. Wymienilem baterie, nie pomoglo. Sprawdzilem na drugiej myszce, to samo. Tablet dziala bez zarzutu, bardzo plynnie.

 

czy druga myszka tez jest bezprzewodowa?

moze na nowym miejscu zamieszkania masz skads spore zaklucenia i stad problemy z mysza.

 

sproboj tez uruchomic kompa w trybie awaryjnym (F8 przy starcie) i zobacz czy pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k - jest to bardzo mozliwe. Okazuje sie ze kumpel tez ma problemy z zacinaniem sie bezprzewodowej myszki. Dzisiaj jednak nie moge odtworzyc tego problemu. Mam przewodowa podlaczona na wszelki wypadek ale dziala okej. Niestety wczoraj sie pospieszylem i system postawilem nowy przez co teraz nie moge wrocic do poprzednich ustawien... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności