Skocz do zawartości

Bąbelkowy budujacy sie text!!!! Sprawdz to bo warto!!!


furtherlook

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nareszcie zajefajny tutek,prosty a zarazem efektowny.

Zrobiłem literke w 15 minut przy tutku 12-minutowym,czyli tempo wystarczajace dla poczatkujacego do tego stopnia że nie musialem sie cofać i sprawdzać co kliknaleś a ja przegapilem.Narracja to jeden wielki plus.Klikasz "C" i to slychać :) bardzo ważne jak dla mnie.Wielkokrotnie na pierwszych probach odtwarzania tutkow w c4d stawalem w polowie bo autor uzył skrotow klawiaturowych nie wspominając o tym.Dla poczatkujących to jeden z podstawowych problemow nie do przejscia.

Ja sobie twoją strone zapisuje i czekam na kolejne tutki bo jesli nie zachłysniesz sie popularnością to bedziesz robil "czytelne" tutoriale.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cinemy nie uzywam, ale tutek obejrzalem pierwsza polowe z ciekawosci i musze potwierdzic to co kolega wyzej napisal. Dobrze sie oglada, tempo w sam raz i rzeczywiscie narracja bardzo dobra. Jesli Ci skrzydla nie opadna to uzytkownicy cinemy powinni byc zadowoleni. Aha i pisac tekst posta szara czcionka na szarym tle to chyba niezbyt dobry pomysl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial nie jest zły, a C4D całkiem fajnie wygląda(chociaż i tak wolałbym żeby soft nie robił za mnie pewnych rzeczy), jedyne do czego bym się przyczepił to w pewnych momentach jest za dużo klikanie bez tłumaczenia co robisz np. jakieś 30 sekund około momentu gdy zmieniasz na dystrybucje normalną(gaussa) tutorial byłby o 2 minuty dłuższy, ale ktoś kto to ogląda miałby coś ważniejszego wydaje mi się od "jak" czyli "dlaczego". Podsumowując rób dalej tylko więcej tłumacz co i jak.

 

Btw. wydaje mi się, że w przypadku kulek ładniejszy i szybszy efekt byłby z użyciem particli na instance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności