Skocz do zawartości

spolszczenie


Gość krs

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ...może się wygłupie... ale ma ktoś spolszczenie do 3ds max 4.2 ? Niby krąży po sieci coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja przynajmniej nie słyszałem ale po co ci spolszczenie jeżeli większość tutoriali krążących w sieci to tutki w języku angielskim czy francuzkim. Jeżeli dobrze znasz te języki to nie będziesz miał problemu z ich przetłumaczeniem ale jeżeli w szkole nie uważałeś... :D to więcej spędzisz czasu na tłumaczeniu i zastanawianiu się co i jak niż na robocie...

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o Polish language do 4 nie wiadomo !!. Jestem przekonany o tym bo szukałem do Autodesk VIZ 4.2 który jest stworzony na podstawie 3d Studio. Ale jak znajdziesz to daj znać :D napewno nie tylko ja skorzystam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sadze zeby znalazl sie samobojca, chcacy zrobic cos takiego. Pamietam ze taka inicjatywa juz kiedys byla w starej ekipie magazynu 3D - chodzilo o spolszczenie 3d studio VIZ R3, nawet sam mialem byc w ekipie spolszczajacej. Ale nie wiem czym sie to skonczylo. Polska to nie Niemcy - ktorzy wszystko musza miec po swojemu od kretynskiego dabingu w kazdym filmie - po kazde chyba oprogramowanie.

Z wersji PL jedyne co przypadlo mi do gustu to Corel i AutoCAD. Choc w tym drugim pewne funkcje tekstowe i tak wpisuje po angielsku - sa krotsze i bez polskich znaczkow. Do Corela nie mam zadnych zastrzezen. A max wg mnie powinien pozostac english, bo wtedy wszystko jest jasne - zmieniac na sile stare przyzwyczajenia to nienajlepszy pomysl, a jak ktos chce sie nauczyc, to wersja jezykowa raczej nie jest przeszkoda...

Takie moje skromne zdanie.

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram MareGa w 100%

 

Stworz/Kształt/Pudelko

Stworz/Kształt/Piramide

Stworz/Kształt/Pączek :D

Stworz/Kształt/Zawiązany pączek :D

 

i wiele innych podobnych mogloby sie pojawic :P

 

[Edited on 21-3-2003 by Gith]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności