Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na Ziemi: dziecko w drzewie


Rekomendowane odpowiedzi

No więc ja już trochę zrobiłem rysunku, może go nawet skończyłem ( nie wiem, pewnie jeszcze to i owo poprawię). Zaczałem wcześniej po w poniedziałek wyjeżdżam na 6- dniową wcieczkę:wi, a i tak zacząłem z 5-dniowym wyprzedzeniem)Ta pracka nie dorasta z pewnością do innych prac forumowiczów, al jak na moją pracę to niezła jest:) Pytanie: Czemu umieszczam tu pracę jak wiem, że na ma nawet szans, żeby się do forum zakwaliwikowała? - No fajnie sobie porywalizować i w ogóle;) Praca przedstawia schronionego ludka w drzewie. Niestety i ono powoli w dziwnej częćci drzewa zaczyna się palić:( Trochę to głupio brzmi, więc możecie sobie jąkąś inną głębszą głębie do tej pracy wymysleć;) Zależało mi na poczuciu samotności. Nie wiem czy mi wyszło. Pierwotnie w rogu rysunku miał sobie ptaszek fruwać, ale na szęście z niego zrezygnowałem. Czy jest bardzo źle? Cała pracka robiona zwykłym kółkowym brushem na ps'ie 5.0 na O'penie XXL w jakieś 6h, referencje tylko w przypadku ognia.

 

Koniec niergulaminowanego płaszczenia się i parę zdań na dodonie sobie otuchy rodem z filmu typu" amerykańska drużyna futbolowa złożana z chuderlaków i nieudaczników chce zwyciężyć doświadczonych pakerów": "Wiem, że jestem od was lepszy! Pokonam was, czy tego chcecie, czy nie!! Ja wierzę w siebie, ja się nie poddam!!! Stawię wam czoło!!! Yeah!!!!!!!!! Nie macie ze mną szans!!! Okay! I'm the BEST!!!!!!!!!!!!!!!!! Będe miał I- sze miejsce "

 

No tak...

wstępny szkic-

aba.jpg

wstępne cośtam- (ta wersja nawet przez 3 i1/2 sek. była w 2d Artworks, kiedy zrezygnowałem z udziału w biwie, ale potem przypomniałem sobie, że do bitwy prawo ma każdy bez wzgędu na wike, rasę, płeć, wyznanie i orientacje seksualną;))), przypomniałem też sobie "ostatniego rewolwerowca" z poprzedniej bitwy:D który był tak "piękny", że go sobie na dysk zapisałem:))

smutek.jpg

 

mniej wstępne cośtam

a.jpg

Skończone cośtam

ogn.jpg

 

No liczę na ciekawe komentarze, jeszcze wszystko może się zmnienic!!!

 

 

Kolegaalek

 

Yeah!

Oi , Oy!! Wiadomość z ostatniej chwili- pkazałem pracę 5ciu osobom i wszystkim się podobało;)))))))))

Al right!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sztuki naiwnej? Ktoś to nazwał " sztuką": łał..

jutro, a jak się nie eyrobię to za 1,5 tygodnia- jak wróce do domu umieszcze jeszcze szkic na kartce( jakby kogoś to intersowało) Po przeczytałem w żywcem skopiowanym( nawet IV na V nie zmienili;D) regulaminie, że fajnie jak się szkic wrzuci:) a szkic mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku ogolnie robisz straszne gnioty (wybacz) ale to naprawde jest fajne. przedostani jest super. i ja sie nie smiałem. fajna praca. masz dziwne pomysły ale to własnie jest super. oby tak dalej i nie zaczni tylko robic jakis kaszaniastych robotów, rycerzy, potworów i innego badziewia

ps: troche z tym człowieczkiem mi sie pokojarzyło http://galeria-brama.art.pl/iwin/nowosci_img/014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku ogolnie robisz straszne gnioty

e.... no trudno, ale ten link co mi dałeś to ze mną ma chyba tyle wspólnego, że dzisiaj w klasie uczyłem kolegę jak rysować piersi i wyszło właśnie mi coś takiego:) Rysunek przebojowy!! Czyj? Twój? Chyba nie..

a dlaczego ten człowiek jest ostatni na ziemii?

Bo się w drzewie ukrył przed złymi małymi nindżami, co wszystkich wybijali;) A cchodziło mi o wrażenie samotności i zawieszenia, pewnie mi się nie udało:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki myslą nad dodaniem działu "photoshop" w pomoc, więc wstrzymaj się jak na razie z pytaniem gdzie indziej :)

 

być może walnę jakiś tutorial zawierający moje sztuczki i kruczki, czyli "jak z kupy zrobić samolot".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podoba, ale nie mowie ze jest beznadziejne czy cos, tylko ze po prostu nie trafia w mój gust.. Trudno.. Ciezko mi na przyklad wyczytac jakies uczucia z twarzy teko dziecka, wcale nie wygląda jak by byl ostatni na ziemii, wygląda jakby 'myslał' : "grrr, he?".. Jak jakies zwierze( lis/ wściekła wiewiórka or sth), które wygląda z nory/ dziupli i bez zadnych głebszych przemyslen spojzy na swiat na zewnatrz..

 

Co do samej kompozycji- brakuje mi troche dalszego planu- mozna by wrzucic te pola, coraz bardziej szare i rozmyte- poglebilo by to wrazenie 'samotnosci' kolesia na swiecie..

 

Drzewo wygląda, jakby leżało na trawie, a nie wrastało w ziemie, moze dodaj jakies wyzdze trawy zaraz koło pnia, albo popraw cień..

 

Pomysł ciekawy, oryginalny taki.. to dobrze

 

pozdrawiam gsOn.e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gs.one- Dzięki za konstruktywną krytykę!

To prawda, że powinienem zaszarzyć pola( oczywiśce to zrobię)

To prawda, że drzewo trochę leży;) Może jakieś korzenie dodam, albo faktycznie wyższą trawę.

To prawda, że ci się nie podoba:)

A co to twarzy to ma wyrażać radość i strach za razem.

Hej ludzie: Czy Samo drzewo jest już okej? Czy mam je jeszcze poprawić? A jeśli tak to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli będzie ostro- długo myślałem czy pisać ale chyba lepiej wpisać komentarz negatywny a szczery niż fałszywie klepać po plecach. IMHO sam pomysł jest nienajlepszy- nic, absolutnie nic w tym obrazku nie sugeruje że jest to ostatni człowiek na Ziemi. Jest drzewo z ludzką głową przyczepioną ni przypiął ni przyłatał i płonącą gałęzią- w jaki sposób ma to podkreślać wrażenie bycia ostatnim na ziemi- wybacz, nie rozumiem. Jako impresja na temat dowolny pewnie by się broniło ale jako ostatni człowiek na Ziemi chyba nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest performance. Ludzie ogladajac te prace powymieraja i Kolagelek bedzie ostatnim czlowiekiem na ziemi.

Ta egzaltacja Bitwa w kazdym watku jest chyba czescia show.

 

A tak w generalnie to podpisuje sie pod tym co napisal RK. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he no tez nie kumam powiazania z tematem ale to jego wizja moze cos domarze co sprawi ze zachaczy praca o temat a jak nie to maznij przewroconego ,pobitego kolesia w srodku metropoli i przechodzacych kolo niego obojetnie "ludzi" ktorzy maja gdzies ze ten zaraz wykorkuje i tylko jednego kolesia ktory chce mu pomuc i to bedzie ten ostatni CZLOWIEK na ziemi :D pomysl mozna wykorzystac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec - praca jest absolutnie bez sensu - ale mi sie bardzo podoba - nie ma tu w sumie jakis umiejetnosci rysunkowych - ot troche kresek i plam koloru - ale kurcze - calosc jest tak bardzo przesiaknieta jakimis lekkimi oparami absurdu ze kurcze no - jest super - tak samo jak wczesniejsza pracka kolegaalka - jakos - 'czlowiek ze wstazkami na twarzy' (nie pamietam dokladnie - wiec sory jak cos przekrecilem) - klimat jest super - tak fajnie to jeszcze wychodzi - nie jest to jakies wymeczone, jest lekkie, lekko zakrecone i w ogole - pozytywne

 

pozdrawiam

 

ps. moze cos w tym jest z tzw. artystow naiwnych - ale nie wiem - nie znam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam dzisiaj dziwny dzień, rano wszystko się wałiło, obraziłem niechcący jedną koleżankę, dostałem wykład na temat beznadziejności swoich prac, nie miałem pracy domowej z chemii, francuskiego, matmy( Ot takie typowe mało ważne problemy nastoletniego niedorozwoja). A tu nagle koleżanka nie jest ani trochę zła, Nauczycielki zawsze sprawdzały wszystkim pracę domową i jakimś cudem zatrzymywały się tuż przede mną;D A na koniec SansSerif, który nie jest userfriendly( o ile się nie mylę) powiedział, że jestem faworytem (!!!) w bitwie, Woah, może to było ironiczne, ale może i ... nie.

Drug- wątpie, żebyś widział moją prackę przed rozpoczęciem bitwy, bo była tam przec około 4 i 0.8sekundy, i o ile się nie mylę nazywało się ostatni człowiek na ziemii i było to na 5 dni przed zakończeniem sondy:)

Mam zamiar jesze dorzucić znaki drogowe z "zakazem człoweka w dalszym planie", a jak nie wyjdzie to wrócę do starej wersji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedzcie, czy wersja ze znakami się wam bardziej podoba. znaki.jpg

p.s. mój wcześniejszy post mógł być źle odebrany- rysunek był robiony tylko i wyłącznie na bitwę, a 2d Artworks zamieściłem go na moment( i to bardzo wczesńą wersję) bo zmieniłe zdanie i zrezygnowałem z bitwy, ale potem jednak wziąłem udział( pisałem już o tym w otwierającym poscie, ale pewno nie każdy to czytał:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOSTAW ZNAKI!! Wyczesany klimat, ze tez wczesniej nie skomentowalem Twojej pracy... Fajnie, fajnie, ale moze tlo zrob bardziej odjechane bo narazie jest jakies takie... jakby... realistyczne ;) Ogolnie bardzo ciekawe ale narazie wydaje mi sie takie jeszcze troche kompromosowe pomiedzy realizmem a wyczesaniem ( to taki nowy prad w sztuce ;) ) Jakbys sie nie mogl zdecydowac czy robisz pracke o czytelnym przekazie czy tez totalny odlot, ktorego nawet sam nie bedziesz w stanie pojac do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegoalku masz na prawde świetne poczucie humoru i samorytycyzmu;twoje coniektóre komentarze po prostu są rozbrajające (tak 3maj); nie mówie tego rzecz jasna złośliwie;

nie badź jednak dla siebie aż tak surowy; zawsze znajdzie się ktoś lepszy [jakaś czarna owca:)] ale tym się nie przejmuj;

p.s. tez uważam, że ze znakami jest lepiej; a co do samej pracy to fakt nie jest jakaś tam bóg wie jak wymyślna, ale nie jest przez to zła...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności