Skocz do zawartości

Monitor do 2300~ zł


Quassar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam monitora do modelowania 3D, Photoshopa / PaintTool SAI

I nie wiem jaki kupić co prawda jestem lalikiem, ale wolał bym mieć już coś porządnego.

 

Wpadł mi w oko LG Flatron 29EA93-P ale nie wiem jak z jakością obrazu przy tych 29calowych gabarytach.

Czy lepiej kupić mniejszy a lepszej jakości i za miech-dwa dokupić drugi.

 

Lubie też godnie popykać w gierki ale stawiam modelowanie na 1 miejscu po mimo tego że jestem świeżakiem.

 

Co poradzicie ?

Edytowane przez Quassar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Samsung? Ja dwa lata temu kupiłem Dell, który stoi obok Samsunga (jako drugi monitor) i raczej nic nie wskazuje, że Samsung jest lepszy. Wydaje mi się, że Samsung to raczej "towar" dla graczy i "oglądaczy". Gigantyczne kontrasty i saturacja wyglądają świetnie w grach i na filmach. A czy Samsungi są kalibrowane fabrycznie? Czy mają pośród różnych domyślnych ustawień np. sRGB czy Adobe RGB? W monitorach Dell na pewno to znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung? Ja dwa lata temu kupiłem Dell, który stoi obok Samsunga (jako drugi monitor) i raczej nic nie wskazuje, że Samsung jest lepszy. Wydaje mi się, że Samsung to raczej "towar" dla graczy i "oglądaczy". Gigantyczne kontrasty i saturacja wyglądają świetnie w grach i na filmach. A czy Samsungi są kalibrowane fabrycznie? Czy mają pośród różnych domyślnych ustawień np. sRGB czy Adobe RGB? W monitorach Dell na pewno to znajdziesz.

 

W pełni zgadzam się. Samsung robi bardzo dobre monitory, ale z przeznaczeniem głównie dla graczy, czy "zwykłych" użytkowników, którzy nie zajmują się grafiką. Natomiast Dell celuje również w rynek osób profesjonalnie zajmujących się obróbką obrazu czy grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności