Skocz do zawartości

Powolny render - można zasnąć


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest, zainstalowałem sobie FR i przy pierwszym lepszym renderze nawet jak nie używam materiału finalrender i chce zrobić render zwykłego boxa to zanim sie max do renderowania zbierze to mija z 5 minut a potem render tak szybko się posówa jak by scena miała z 1 mln polygonów. Wiecie co może być tego przyczyną ?. Mam FR w wersji 1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Widzisz, chyba problem polega na tym że nie umiem ale rendery przykładowych scen i tak są bardzo powolne. Mimo to jk zrobie sobie Boxa i bez tekstur chce go wyrenderować to powinno to trwać tak jak zwykle, ze 2 sekundy a trwa kilka minut i właśnie tego nie kumam, przecież wtedy chyba nie kożystam z FR tylko ze standardowego scanlinea chyba że się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, może to być wina patcha 4.2 ?, po jego instalacji właśnie wtedy jakos max mi spowolniał. NIe wiesz czy FR działa pod win9x czy musi mieć NT-podobny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czego był problem że tak wolno mi się renderowało. Plik Core.dll się zwalił, zainstalowałem patcha 4.2.6 i właśnie teraz wszystko chodzi mi tak jak trzeba, dziwne to troche. Co do sprzętu to nie mam nic nadzwyczajnego. AMD K6 II/450, 256 ramu, riva TNT 2 Vanta no i cały czas bawię się na win2k bo w przeciwieństwie do win9x nie wykrzacza mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności