Skocz do zawartości

Problem z VRay\'em


Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki: renderer dzialal OK az do dnia kiedy dzialac przestal :) Teraz kiedy proboje cos renderowac VRay\'em calkowicie wysypuje mi sie MAX :( Jesli renderuje Scanline\'m wszystko jest wporzo no ale VRay i Scanline to dosyc spora roznica :) Podejrzewam ze dzieje sie tak po zainstalowaniu nowszej wersji, (pierwsza mialem z www.max3d.pl a druga zasalem ze strony producenta VRay\'a) niestety nie posiadam juz tej starszej :( . Dodam jeszcze ze usunalem calkowicie MAX\'a z dysku i zainstalowalem wszystko od poczatku ale problem pozostal, system tez przeinstalowalem (Win2000). Prosze o pomoc!!! Na koniec jeszcze male pytanko co oznacza skrot HDRI i jak to sie je... narka

 

[Edited on 18-3-2003 by t0m3k]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kazda wersja dema dziala 1 miesiac - albo zmien date systemowa albo sciagnij sobie nowe demo - przewaznie jest oznaczone kolejna litera alfabetu - radze te drugie rozwiazanie - bo w kolejnych wersjach sa nowe opcje i poprawione bagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie i u mojego qmpla też taki problem występował - i wyczailiśmi jak go usunąć

 

po prostu VRay sypie się po roku 2000, wystarczyło, że u siebie przestawiłem datę na 1999 i wszystko działa elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności