Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie tabletu


Gość hadriel098

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hadriel098

Widząc, że w przyklejonym temacie "Tablety" trzeba czekać sporo czasu na odpowiedź postanowiłem napisać nowy temat (nie miejcie mi tego za złe :) ). Więc tak, od jakiegoś czasu zacząłem bawić się grafiką 3D i zastanawiam się nad zakupem tabletu. Chciałbym się dowiedzieć jak bardzo on jest przydatny i czy jest niezbędny do pracy w tym zawodzie ponieważ chciał bym właśnie to w życiu robić na poziomie profesjonalnym. Jeśli tak to drugie pytanie brzmi, czy da się coś dobrego kupić do 500zł, tylko tyle na razie mam a skoro się dopiero uczę to nie chciał bym czegoś drogiego bo za te kilka lat będę mógł wyposażyć się w lepszy. Jeśli się przyda to czy możecie mi coś polecić w tej cenie?

 

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak wyżej, zależy co będziesz robił. Ale często efekt pracy 3d obrabia się potem też w Photoshopie np. Ja mam Wacom Bamboo i do właśnie postprodukcji w Photoshopie bardzo wygodny, bez porównania lepiej sie pracuje niż myszką. Polecam jako pierwszy tablet, kosztuje koło 300zł tym bardziej, że na początek nie warto pakować się w coś drogiego. Ja np. myślałem, że będę też coś malował tabletem ale kompletnie mi to nie podeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie 2D tablet bardzo często się przydaje i wiele prac można wykonać znacznie efektywniej i często z lepszym efektem. W kwocie do 500 zł, jako pierwszy sprzęt tego typu można kupić coś całkiem dobrego. Ja jestem zadowolony z Wacom Bamboo 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hadriel098

Ok dzięki serdeczne za pomoc, wasze odpowiedzi bardzo mi się przydały. Rozejrzę się za waszymi propozycjami i na pewno kupię dzięki jeszcze raz serdeczne i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności