Skocz do zawartości

Nieporządane wartości w timeline między kluczami


wertjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dlaczego między kluczami C4d nie potrafi utrzymać wartości:

 

XHx0yhq.png

 

pokluczowalem animację i stwierdzilem że dwa klucze wymagaja poprawki.Kiedy ustawiłem klucz 1 i 2 zauwazyłem że między nimi cinema nie utrzymuje pozycji,prawdopodobnie sa to pozostałosci poprzednich ustawek.Wiem ze w 3ds max problemu nie ma najmniejszego i tu na C4D mnie to zastanawia.O co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W każdym programie będziesz miał taki rozjazd - a Maxie tak samo. Daj jak pisze powyżej michalz00 linear i będzie git, ale wtedy nie będzie easingu. Albo popoprawiaj klucze na F-Curve'sach w Timeline i będzie najlepiej. Ale to na samym końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróc uwagę na drugi screen,chodzi o skalę i rotację obiektu.jesli na pierwszym screenie klucz nr 1 i klucz numer 2 maja taką samą skale i rotację to jak to mozliwe że między tymi kluczami skala i rotacja zmieniają się?

 

w pierwotnej wersji określilem skalę i ustawilem klucz:

 

1-szy klucz na timeline 0,skala - 1,325

2-gi klucz na timeline 30,skala - 2,000

3-ci klucz na timeline 60,skala - 2,000

 

po czym postanowilem dokonac poprawki i zmienilem klucz 2-gi na skalę 1,325.Dla mnie oczywiste sie w tym momencie staje że od 1 do 2 klucza skala jest wartościę stalą,nie powinna sie zmieniac a jednak sie zmienia co na screenie 2-im widac i o to pytam,dlaczego tak sie dzieje?

 

 

Ps.

jaceks

 

pisalismy w tym samym czasie i nie widzialem twego posta,chyba zalapalem o co wam chodzi ale podziekuje po testach na żywym organizmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności