Skocz do zawartości

Radek 9000 a OpenGL


Gość Marcos_x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcos_x

Hejka... nie dawno stałem się \"szczęśliwym\" posiadaczem Radeona 9000PRO. Pracuje w Maxie i... zaraz ktoś mi powie \"cuż najlepszego uczyniłeś ?\" ... nie wnikając w to dlaczego skończyło się na R250 to... mam do Was pytanie: czy można ustawić OpenGL tak, aby dało się płynnie pracować w maxie. Dlaczego pytam. Dlatego, że dzieją się dziwne rzeczy - przy scenie oteksturowanej (do pewnej granicy face\'ów) okna wyświetlają obraz płynniej niż ta sama scena w Wire ??? Pytam \"O co chodzi ? :)\" Ponadto ten OpenGL nie jest najwyższych lotów... czy ktoś zna tajne metody zmuszenia Radka 9000 do porządnej pracy w Maxie... :)) Tak sobie pytam. Pozdroofka Marcos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ogl, ogl, ogl... co was napadlo? dla maxa5 wiekszosc ludzi poleca d3d - nawet dla nvidi - w ogl\'u nie ma shaderow i jeszcze paru bajerow:) - co do zwolnien - zainstaluj najnowsze sterki - wireframe zawsze jest wolniejszy niz shaded (chyba ze masz prawdziwe quadro albo firegl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by yaq

ogl, ogl, ogl... co was napadlo? dla maxa5 wiekszosc ludzi poleca d3d - nawet dla nvidi - w ogl\'u nie ma shaderow i jeszcze paru bajerow:) - co do zwolnien - zainstaluj najnowsze sterki - wireframe zawsze jest wolniejszy niz shaded (chyba ze masz prawdziwe quadro albo firegl)

 

niechce cie martwić,ale direct wykożystuje max 60% \"bajerów \" niowych kart - jakiś czas temu przyznał sie do tego microsoft, ze nie ejst w stanie nadążyć za nowymi kartami i wiekszosc opcji nie ejst przez ich steriowniki wykorzystywane, wiec sorki ,ale open jest nadal szybszy, a na tym, przynajmiej mi najbardziej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności