Skocz do zawartości

Mniejszy problem w Vray


Jerzman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od dwoch tygodni siedze przy Vray i powoli mi zaczyna wychodzic :-) ale Mam jeszcze duzo niewiadomych. Projektuje sobie swoje przyszle mieszkanko i jestem przy sypialni.

1. http://www.bws.poznan.pl/Ustawienia%20sypialni%20w%20maxie%20a.jpg

2. www.bws.poznan.pl/sypialnia%20proba%203.jpg

3. www.bws.poznan.pl/ustawienia%20sypialni%20w%20maxie%20b.jpg

4. www.bws.poznan.pl/sypialnia%20proba%202.jpg

 

I mam kilka pytan:

1. Co by tu poprawic by bylo bardziej fotorealistycznie ?

2. Jakie zrobic ustawienia w opcjach renderingu by bylo szybciej i lepiej ?

 

Po przeczytaniu steke postow i przerobieniu tutkow nadal nie rozumiem photonow i IRR oi nie tylko :))))

Wiem ze mozna wczytywac juz raz zrenderowana scene by bylo szybciej ale jak laduje ja

"from file" to cos za bardzo sie wszystko przeswietla i robi sie syf. :( Wiec renderuje zawsze od poczatku :)

 

Czy moglibyscie mi powiedziec tez jak ustawic w opcjach renderingu na tym przykladzie by bylo tylko do pogladu i jak ustawic juz na dobra jkosc do druku.

 

W tej chwili te wszystkie zalaczone zdjecia renderuja mi sie ok 30 minut w rozdzielczosci 1024 x 768 . Zalaczam ustawienie sceny i opcje renderu.

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Lukasz ciezko pracujacy z Vray :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

30 minut to i tak nie jest długo, zależy jaki masz sprzęt. Jak dla mnie to w dodałbym światła za oknami. Tego najbardziej brakuej. Materiał na łóżku jest do niczego wygląda jakby dziecko farbami mazało, zupełnie nie przypomina materiału. Wszystko się strasznie wyciągnęło, pewnie przez dziwną ogniskową kamery:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten material na lozku masz racje i wogole wszystkie materialy oprocz drewna nie sa dobre, ale jesli chodzi o ogniskowa to akurat musialem tak zrobic bo bym za wiele nie pokazal w mojej sypialni. Wolalem tak zrobic kosztem przerysowanania niz popkazac w kilku rzutach.

 

Z tym swiatlem to wydaje mi sie ze nie powinienem dawac go wiecej bo chyba teraz jest tak jak powinno byc w mojej sypialni. Poprostu tam wiecej swiatla nie wchodzi , no ale moze sprobuje poprawic i zobacze efekt :-)

 

A co z reszta ? jest wedluga was ok. Czy mam zmienic ustawienia ?

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności