Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na ziemi - według mnie...heh


Rekomendowane odpowiedzi

...no wiec czas zaklepac sobie watek zeby sie zmobilizowac bo projekt jaki mam w glowie bedzie kosztowal wiele pracy jak sadze tym bardziej ze rabne calosc w kolorkach wiec bedzie kicha :D, co do klimatow to bedzie to luzne polaczenie stylu mad maxa z wizja upadku miasta np w akirze...calos skladac sie bedzie z 3 ilustracji zakomponowanej w pionie jak sie spreze to moze w tym tygodniu porzuce szkic calosci ... znajac zycie peter znow mnie przeklnie za infantylne podejscie do tematu no ale coz ..hehe

 

no i jeszcze foto story dla powiewu klimatu

 

dog1.jpg

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ninja jak to spieprzysz to zamorduje :D

zartuje nie no klimat bedzie git

p.s nie zepsuj tego bo mad maxowskie i falloutowe klimaty kocham i jak ci sie uda to bedziesz moim faworytem :D

heh ale jak narazie jeszcze sie nie zawiodlem na twoich prackach wiec powodzenia :)

 

 

 

heh do postu nizej drug ja cie ubiju :D no nie rob sobie jaj taki zarabisty film ale kwestia gustu no nie jak nie mozna lubiec mad maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech bez podniety bo kolor was zabije hehe..teraz to wiem juz na pewno ze ze szkicem bedzie troch trzeba poczekac mam mase roboty i do pon musze sie z tym uporac...no ale znajac siebie gdzie najwiekszy scisk zawsze sie ucieka do czegos przyjemnego...sie zobaczy, mile widziana powsciagliwosc(tak czy siak milo uslyszec poparcie, nawet te przewrotne ;))

 

poz

 

ps dzudzu a jak myslisz ??;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu - no trzeba by bylo;)

 

 

maly suplement bo chyba nie wszyscy zalapali o co mi chodzi ...calosc bedzie skladac sie z 3 ilustracji jedna pod druga taka opowiesc w trzech odslonach, 3 kadrach no nie wiem jak wam to prosciej wytlumaczyc...taka 1 strona komiksu bez tekstu i to co widzicie powyzej to pierwsza ilustracja ktora jest zaznaczona na szkicu koncepcyjnym jako 1 "ferscik look"...nastepnie przechodze do 2 i pozniej do 3 a po tym bede to wszystko kolorowal na kompie od cala filozofia ...uff

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomur - trudno taki mam pomysl i bede go kontynuowal ... a ilustracja juz nie byla na podjum??? wybacz ale to malo odkrywcze stwierdzenie z twojej strony...co z tego ze byl cykl obrazkow polegal zupelnie na czym innym rysowany przez kogo innego i na inny temat, a poza tym tlumacze tym ktorzy nie skapowali a wiem ze tacy byli ;)

 

barton-fink - kto powiedzial ze jest ostatnim stworzeniem na ziemi???? zreszta i tak zalorzenie pracy jest takie ze kolo odkrywa z dnia na dzien ze jest jedynym CZLOWIEKIEM ....

 

 

ps .. teraz widze masakrycznie skopalem reke kolesia echh

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giwera ? - 'Kto ma wiekszego" ;) hehe

 

hmm jakos bardziej charakter calosci mowi mi ze ten czlowiek gdzies zmieza a nie ze jest ostatnim ;) z reszta nie moge sobie wyobrazic jak przedstawic "ostatniego czlowieka" na ziemi .... :/

 

narazie little twoja pracka najbardziej mi sie podoba ... ;) wiec powodzenia mamafakierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co ci chodzi ale nie wiem czy dam rade wlasnie tak sobie mysle ze warto byloby pokombinowac co do techniki...co do malpy nom musze sie przyznac (heh teraz dopiero) nie z tej bajki troche ale to wszystko moze byc zmienione to tylko podklad wiec bez nerw ...

 

ps no to przerwa na bilala ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ninja! powalcz jeszcze z tematem. Masz talent to nie podlega dyskusji - ale łapa jest monstrualna, prawie tułów z i głowa sie w niej mieści. To przeszkadza w "odbiorze".

Wiem jak to jest, robisz coś długo, dłubiesz godzinami i po jakimś czasie przestajesz dostrzegać pewne usterki rysunku. Wtedy pozostaje najstarsza szrtuczka swiata - oceniaj swoja pracę oglądając jej odbicie w lustrz. To pozwala na pewien dystans.

Ale, ogólnie, praca duzy luzik - jeszcze kilka kresek i będzie Moebius.

PS Na Boga! Załatw tę małpę- jest okropna

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności