Skocz do zawartości

Problem z DirectX


t0m3k

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek prosze sie nie smiac kiedy opisz conf. mojego kompa. ABIT BH6, Celek 400@450, Voodoo3 2000, 128 RAM :D Mam MAX\'a 4.2 i problem jest taki: w konfiguracji Display drivers jest do wyboru Direct3D ktory nawet mi ostatnio dzialal ale po rzeinstalowaniu systemu (Win2000) przestal :( Bardzo chcialbym moc pracowac na Direct\'ie bo HEIDI jest duzo wolniejsze a OpenGL to juz calkiem do d...y. Wiec pytam co zrobic zeby moc korzystac z Direct\'a. Dodam jeszcze ze mam najnowsze stery (dla W2k, XP) Direct\'a 8.1 i w miedzyczasie miale przez jakis czas zainstalowana inna karte graficzna (GF4 MX440) i moze ona pozostawila jakies smieci ktore pozwolily odpalic MAX\'a z Direct\'em bo po przeinstalowaniu juz nic nie smiecilem. Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Sugeruje wymiane (zeby nie napisac bardziej niegrzecznie) przestarzalego VooDoo na porzadna karte graficzna. Raczej kazda nawet starsza karta z rodziny GeForce bedzie wydajniejsza pod 3dsmax (D3D oraz Open GL) od jakiegokolwiek VooDoo. Piszesz ze miales przez jakis czas GF 4 MX ? - i znowu wymieniles ja na gorszego VooDoo ??!! Tego zupelnie nie rozumiem.

 

Wywal tego przestarzalego VooDoo i wstaw chocby najprostszego GF 2 MX - zobaczysz nowa jakosc, a jesli czujesz sie na silach to przerob go sobie na Quadro2 MXR - wtedy to juz bedzie pelnia szczescia w pracy pod 3ds max, pod Open GL oczywiscie!

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności