Skocz do zawartości

problem smoka w filmie fantasy


Gość quagmire5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zajmuje się szeroko pojętym filmem mamy jakąś bazę sprzętową działamy jako firma(jako tako bez kokosów) mamy szereg kontaktów moją pasją jest reżyseria realizacja filmów fabularnych.Ostatnio animacja poklatkowa.

http://studiobm.com.pl/

 

Mam pewien projekt filmu fabularnego, który chciałbym zrealizować jako pełen metraż.

90 - 120 minut filmu(10 może 20 minut animacji 3d smoka ) - na ta chwilę ciężko przewidzieć

Klimat fantasy ale tak naprawdę jedynym elementem

fantastycznym w filmie będzie smok, który chcielibyśmy zrealizować w 3d. Jesli to bedzie slabo zrealizowane nie ma sensu zaczynać produkcji.

Stąd moje pytanie jak powinienem się do tego zabrać czy wśród forumowiczów znalazłyby się zainteresowane osoby takim projektem ?

Ostatnio znalazłem taki oto film testowy i jakość realizacji (3d compositing) by mnie zadowolała chociaż pewnie fachowcy by kiwali głową :

 

http://vimeo.com/42339785

 

Jesteśmy w stanie zapłacić na tą chwilę w warunkach low budget.

Ale przed realizacją pełnego metrażu chciałbym z zainteresowanymi osobami zrealizować krótki film testowy 5-10 minutowy( z minuta max animacji smoka).Gotowy film pomógłby zaznajomić się z problematyką, sprawdzić się w praktyce, być może znalezc producenta ktory by wylozyl wieksze srodki lub pomogl w inny sposob znalezc pieniadze na produkcję).

 

Z gotowym filmem szukalibysmy opcji na dystrybucję może kinową może DVD(oczywiste umowy i podzial zyskow ze sprzedazy)napewno jest duzy potencjał komercyjny a filmow niezaleznych coraz wiecej w oficjalnej dystrybucji kinowej.

Warunkiem jest wysoka jakość,a potencjał komercyjny może zwiekszyc szanse.

 

Proszę o wszelką pomoc/info na forum lub na maila: [email protected]

Może trzeba stworzyć jakiś team, może jakiś już jest na forum?

Interesują mnie wszelkie propozycje wyceny info.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności